prognoza pogoda

Artykuły - Prognoza pogoda (1)

 • Pogoda: Jak długo będzie trzymał mróz?

  Pogoda: Jak długo będzie trzymał mróz?

  Jak informuje IMGW, w niedzielę Polska pozostanie na skraju wyżu, w mroźnym powietrzu arktycznym. W nocy temperatura może spaść nawet poniżej minus 20 stopni.
 • Prognoza pogody na weekend: Będzie chłodniej

  Prognoza pogody na weekend: Będzie chłodniej

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresowe opady deszczu i temperatura maksymalna przeważnie od 14 do 18 st. Celsjusza - takie są prognozy na piątek. W górach spodziewane są opady śniegu i deszczu połączonego ze śniegiem. Według synoptyków, sobota ma przynieść ochłodzenie i kolejną porcję opadów deszczu. Niedziela ma być już dla nas bardziej łaskawa, można liczyć na dłuższe chwile ze słońcem.
 • Prognoza pogody: Ciepło, ale burzowo

  Prognoza pogody: Ciepło, ale burzowo

  Czwartek ma być słoneczny i bardzo ciepły. Termometry mają wskazywać nawet do 24 st. Celsjusza. Lokalnie mogą jednak pojawić się burze - ostrzegają synoptycy. Piątek przyniesie już jednak zmianę pogody. W całym kraju spodziewane są opady deszczu, a miejscami również zagrzmi. Nadal będzie jednak ciepło, nawet do 22 st. Celsjusza.
 • Prognoza pogody na 13 i 14 kwietnia

  Prognoza pogody na 13 i 14 kwietnia

  Jak informuje IMGW, Europa południowa, wschodnia oraz częściowo centralna znajdują się zasięgu wyżów. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują niże.
 • Prognoza pogody na Wielkanoc

  Prognoza pogody na Wielkanoc

  Wiosna w święta jeszcze nie nadejdzie. Według prognoz meteorologów, świąteczny dłuższy weekend zapowiada się w Polsce dość pochmurno, a na południu Polski w niedzielę i poniedziałek możliwe będą opady. Będzie chłodno - temperatury mają być bliskie zera.
 • Prognozy pogody na najbliższe dni

  Prognozy pogody na najbliższe dni

  Zachmurzenie duże i całkowite, opady śniegu dające przyrost pokrywy śnieżnej od 2 cm do 4 cm i temperatury maksymalne w ciągu dnia od -2 st. C, 0 st.C na południu, lokalnie w rejonach podgórskich nawet -4 st. C, do 0 st. C, 2 st.C w północnej połowie kraju - takie są prognozy na najbliższe dni. Noce nadal mają być bardzo zimne, z temperaturą minimalną od - 10 st. C, - 8 st. C na północnym wschodzie do -7 st.C, -4 st.C na przeważającym obszarze kraju.
 • Prognozy pogody na weekend

  Prognozy pogody na weekend

  W weekend będzie chłodno, ale pogodnie. Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w sobotę i w niedzielę nie będzie padał śnieg, a mieszkańcy niektórych województw mogą nawet liczyć na słońce.
 • Prognoza pogody na 10 marca

  Prognoza pogody na 10 marca

  Jak informuje IMGW, przez Irlandię i Półwysep Skandynawski aż po Polskę i Estonię sięga klin wyżu znad Grenlandii, pozostałe rejony kontynentu są w zasięgu rozległego niżu. Polska północna i północno-wschodnia jest na skraju wyżu znad Grenlandii, w mroźnej arktycznej masie powietrza. Na południu kraju zalega falujący front chłodny, a na południe od niego cieplejsze powietrze polarno-morskie.
 • Prognoza pogody na najbliższe dni. Synoptycy ostrzegają

  Prognoza pogody na najbliższe dni. Synoptycy ostrzegają

  Pogoda nie rozpieszcza. W najbliższych dniach będzie chłodno i deszczowo. Synoptycy ostrzegają także przed silnymi zamgleniami.