prognoza na wtorek

Artykuły - Prognoza na wtorek (5)

 • Prognozy: Coraz chłodniej. Popada deszcz

  Prognozy: Coraz chłodniej. Popada deszcz

  Koniec ciepłych dni. Najbliższy tydzień przyniesie zmianę pogody. Już od środy spodziewać się można znacznego ochłodzenia. Będzie deszczowo. Ciepłe kurtki, buty, czapki i - niestety - parasole, na pewno się przydadzą.
 • Burze i opady deszczu. Prognoza na najbliższe dni

  Burze i opady deszczu. Prognoza na najbliższe dni

  Śląsk, Małopolska, województwo kujawsko-pomorskie i pomorskie - między innymi w tych województwach spodziewane są we wtorek spore opady deszczu. Gwałtowne burze przejdą natomiast przez województwo świętokrzyskie i mazowieckie. W środę spodziewane są mniejsze opady deszczu, ale w całym kraju nadal będzie pochmurnie.
 • Prognozy: Wyjątkowo gorąco; nawet 37 stopni Celsjusza i burze

  Prognozy: Wyjątkowo gorąco; nawet 37 stopni Celsjusza i burze

  35, 36, a nawet 37 stopni Celsjusza w cieniu - najbliższe dni w Polsce będą wyjątkowo gorące. Temperatura w każdym regionie kraju przekroczy 30 stopni Celsjusza, co oznacza, że wszystkie województwa obowiązuje ostrzeżenie przed upałami. Słońca ma być mnóstwo, ale synoptycy ostrzegają jednocześnie, że bardzo wysokim temperaturom będą towarzyszyć wyładowania atmosferyczne, lokalnie gwałtowne i połączone z intensywnymi opadami deszczu. Zmiany pogody należy spodziewać się dopiero pod koniec tygodnia. Dopiero w piątek upały pozwolą nam od siebie odpocząć.
 • Synoptycy ostrzegają: Uwaga na ulewy z grzmotami i grad

  Synoptycy ostrzegają: Uwaga na ulewy z grzmotami i grad

  Jest gorąco, ale synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi zjawiskami pogodowymi. Ulew, burz i gradu mogą spodziewać się mieszkańcy Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Wielkopolski.
 • Prognoza: Będzie coraz więcej słońca

  Prognoza: Będzie coraz więcej słońca

  Na letnią pogodę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Nowy tydzień powitamy z zachmurzeniem i przelotnymi opadami deszczu, ale przejaśnień też możemy się spodziewać. Temperatura wyniesie od 17 do 24 stopni Celsjusza.