prof. Bogdan Chazan

Artykuły - Prof. Bogdan Chazan (12)

 • "Nasz Dziennik": Prof. Chazan pomógł ciężarnej Ukraince

  "Nasz Dziennik": Prof. Chazan pomógł ciężarnej Ukraince

  Chora na białaczkę Ukrainka wraca do zdrowia dzięki pomocy profesora Chazana. Rok temu ówczesny dyrektor Szpitala św. Rodziny w Warszawie, zaopiekował się kobietą i jej nienarodzonym jeszcze wówczas dzieckiem.
 • "Nasz Dziennik" To była prowokacja

  "Nasz Dziennik" To była prowokacja

  "Nie można wymagać od lekarza wskazania osoby, która dokona aborcji. Taka sytuacja jest odbierana przez nas, katolików, jako współudział w morderstwie" - uważa profesor Janusz Gadzinowski. Z kierownikiem Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu rozmawiał "Nasz Dziennik".
 • SLD cofnie z prokuratury doniesienie na Hannę Gronkiewicz-Waltz

  SLD cofnie z prokuratury doniesienie na Hannę Gronkiewicz-Waltz

  Po decyzji ratusza Sojusz Lewicy Demokratycznej wycofa z prokuratury wniosek w sprawie popełnienia przestępstwa przez prezydent Warszawy, Hannę Gronkiewicz-Waltz. Chodzi o sprawę profesora Bogdana Chazana kierującego Szpitalem Świętej Rodziny.
 • SLD do prezydent Warszawy: Odwołać prof. Chazana

  SLD do prezydent Warszawy: Odwołać prof. Chazana

  Warszawski SLD chce od prezydent miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz usunięcia ze stanowiska dyrektora miejskiego szpitala św. Rodziny, prof. Bogdana Chazana. Czekamy na wyniki kontroli w tej placówce - odpowiada ratusz.
 • Prof. Chazan: Nic nie wskazuje na to, że dziecko umrze po porodzie

  Prof. Chazan: Nic nie wskazuje na to, że dziecko umrze po porodzie

  Nie jest prawdą, że opóźniałem procedury. Pacjentka otrzymała odpowiedź po dwóch dniach - powiedział w TVP Info prof. Bogdan Chazan, dyrektor szpitala św.Rodziny. - Od lat wiadomo, że w tej placówce nie wykonuje się aborcji - dodaje.
 • Pikieta ws. praw do usług medycznych i wiec poparcia dla prof. Chazana

  Pikieta ws. praw do usług medycznych i wiec poparcia dla prof. Chazana

  Przed stołecznym szpitalem Św. Rodziny zorganizowano wiec poparcia dla prof. Bogdana Chazana, który odmówił aborcji. Wcześniej przed Sejmem odbyła się pikieta ws. zagwarantowania prawa do świadczeń medycznych, także do dopuszczalnej prawem aborcji.