producent

Artykuły - Producent (78)

 • Co to jest Huawei Mobile Services?

  Co to jest Huawei Mobile Services?

  Nowe smartfony i tablety Huawei są wyposażone w najnowsze usługi tego producenta. To Huawei Mobile Services mają teraz stanowić o sile urządzeń z Państwa Środka. Chińczycy stworzyli cały ekosystem, który nadal bazuje na Androidzie, ale oferuje on wszelkie zamienniki Usług Google. Popularnie nazywane Usługi Huawei (Usługi Mobilne Huawei), a w skrócie HMS są obecnie mocno rozwijane, co ma zachęcić klientów do kupna urządzeń od tej firmy.
 • Polski producent oświetlenia uruchomi fabrykę w Argentynie

  Polski producent oświetlenia LUG uruchomi w maju fabrykę w Argentynie - poinformowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu, która wspiera dalszą ekspansję spółki na tamtejszym rynku. W Posadas będą produkowane m.in. nowoczesne oprawy oświetleniowe LED.
 • Producent farmaceutyków zwolni 14 000 ludzi, zawiesza dywidendę

  Producent farmaceutyków zwolni 14 000 ludzi, zawiesza dywidendę

  Akcje izraelskiej spółki Teva Pharmaceutical Industries Ltd kwotowanej na NYSE podrożały aż 14 proc. po informacji o zwolnieniu w całym świecie 14 000 pracowników i zawieszeniu wypłaty dywidendy z akcji zwykłych. Jeszcze w sierpniu br. firma zapowiedziała zamknięcie lub sprzedaż sześciu fabryk w tym roku i dziewięciu w przyszłym, a także zmniejszenie zatrudnienia do końca 2017 roku o około 7 tysięcy ludzi.
 • Romuald Lipko, muzyk i producent alkoholi, o produkcji wódki "Jolka, Jolka pamiętasz"

  Romuald Lipko, muzyk, członek Budki Suflera, jednego z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych, a teraz także producent alkoholi mówi serwisowi portalspozywczy.pl o rozpoczęciu produkcji wódek pod marką "Jolka, Jolka pamiętasz".
 • Prawo wodne dyskryminuje producentów napojów

  Prawo wodne dyskryminuje producentów napojów

  Zmiany wprowadzone w projekcie ustawy Prawo wodne nakładają na producentów napojów 12-krotnie wyższe stawki za użycie wód podziemnych i powierzchniowych niż na pozostałe kategorie produkcji żywności. Dla sektora napojów oznacza to ponad 90-krotny wzrost kosztów użycia wód - zauważa Konfederacja Lewiatan.
 • Pylon - rekordowe wyniki finansowe za 2015 rok

  Pylon - wiodący polski producent wysokiej jakości zestawów oraz obudów głośnikowych, notowany od 2013 roku na rynku NewConnect - odnotował rekordowe w historii spółki wyniki finansowe. Producent zwiększył o ponad połowę przychody ze sprzedaży produktów własnych.
 • Producenci win owocowych skarżą się na wytyczne fiskusa

  Producenci win owocowych skarżą się na wytyczne fiskusa

  Producenci win owocowych skarżą się na niesprawiedliwe wytyczne Ministerstwa Finansów i ostrzegają, że czterokrotny wzrost akcyzy na ich wyroby może doprowadzić do spadku konkurencyjności polskich win owocowych, a przemysł winiarski narazić na milionowe straty.
 • Czeski Zetor umacnia obecność na polskim rynku

  Czeski Zetor umacnia obecność na polskim rynku

  Czeski Zetor buduje w Kaliszu nową siedzibę swojej polskiej spółki i w przyszłym roku zamierza ją ukończyć. Producent ciągników jest zadowolony z 14-proc. udziału w polskim rynku, bo daje mu to trzecią pozycję na rynku znacznie większym niż rodzimy.
 • Jemen zagrożeniem dla świata

  Jemen to niewielki producent ropy, jednak zagrożenie z nim związanie wzmogło niepokój na światowych rynkach energii.
 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

Filmy - Producent (2)

 • Piotr Woźniak-Starak (1980-2019)

  Polski producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na Mazurach w okolicach Giżycka. Mężczyzna wypadł z motorówki. Akcja ratunkowa nie zakończyła się sukcesem i kilka dni później media obiegła informacja o tragicznej śmierci producenta.
 • Jak współpracuje się z Donatanem w studio?

  CLEO ujawnia kulisy współpracy z producentem.