Fakty - proces Katarzyny W.

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Proces Katarzyny W. ,

Artykuły - Proces Katarzyny W. (9)

 • "Fakt": Szokujące szczegóły zabójstwa małej Madzi

  "Fakt": Szokujące szczegóły zabójstwa małej Madzi

  "Fakt" ujawnia nowe ustalenia śledczych ws. zabójstwa małej Madzi z Sosnowca. Katarzyna W. nie upuściła córki na podłogę, nie wyślizgnęła się jej z kocyka. Ona rzuciła dzieckiem przez mieszkanie. Mimo to Madzia przeżyła.
 • Zarzuty za pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Zarzuty za pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Białostocka prokuratura postawiła dwóm mężczyznom zarzuty utrudniania rok temu śledztwa w sprawie Katarzyny W., skazanej na 25 lat więzienia za zabójstwo w Sosnowcu swojej półrocznej córki Magdy. Mieli pomagać jej ukrywać się w domu we wsi k. Białegostoku.
 • Hołyst dla INTERIA.PL: Kara zaspokaja oczekiwania opinii publicznej

  Hołyst dla INTERIA.PL: Kara zaspokaja oczekiwania opinii publicznej

  Kara 25 lat więzienia jest adekwatna do osobowości Katarzyny W. i zaspokaja oczekiwania opinii publicznej - komentuje w rozmowie z INTERIA.PL profesor Brunon Hołyst, specjalista w sprawach kryminalistyki i kryminologii. Sąd Okręgowy w Katowicach skazał dziś Katarzynę W., oskarżoną o zabicie swojej półrocznej córki Magdy w styczniu 2012 roku, na karę 25 lat pozbawienia wolności.
 • Zapadł wyrok ws. Katarzyny W.

  Sąd Okręgowy w Katowicach skazał Katarzynę W., oskarżoną o zabicie swojej półrocznej córki Magdy w styczniu 2012 roku, na karę 25 lat pozbawienia wolności. Oznacza to, że kobieta będzie mogła ubiegać się o warunkowe wcześniejsze zwolnienie po 15 latach. Wyrok odczytał sędzia Adam Chmielnicki. Obrona domagała się uniewinnienia.
 • Koniec procesu Katarzyny W.

  Koniec procesu Katarzyny W.

  Prokurator Zbigniew Grześkowiak zażądał kary dożywocia z możliwością warunkowego zwolnienia najwcześniej po 30 latach dla Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy w styczniu 2012 r. Adwokat Arkadiusz Ludwiczek wnosi o uniewinnienie. W Sądzie Okręgowym w Katowicach trwa odczytywanie mów końcowych.
 • "Fakt": Wstrząsające zeznania przyjaciółki Katarzyny W.

  "Fakt": Wstrząsające zeznania przyjaciółki Katarzyny W.

  "Miałam swoją ulubioną lalkę, która przypominała niemowlaka. Kasia uderzyła kilka razy lalką o drzewo i powiedziała: "Teraz musimy bawić się już w pogrzeb" - twierdzi Anna H., bliska koleżanka Katarzyny Waśniewskiej. Szokujące zeznania kobiety o matce Madzi, które odczytano na poniedziałkowej rozprawie w Sądzie Okręgowym w Katowicach, przytacza dzisiaj "Fakt".
 • Policjant: Katarzyna W. chciała wykopać ciało córki

  Policjant: Katarzyna W. chciała wykopać ciało córki

  Szokujące zeznanie złożył wczoraj przed sądem funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Policjant powiedział, że Katarzyna W. zgodziła się na pokazanie miejsca ukrycia zwłok córki Magdy pod warunkiem, że sama wykopie jej ciało. O sprawie piszą dzisiaj tabloidy.
 • Proces Katarzyny W.: Sąd przesłuchuje biegłych psychiatrów i psychologa

  Proces Katarzyny W.: Sąd przesłuchuje biegłych psychiatrów i psychologa

  Z wyłączeniem jawności katowicki sąd okręgowy przesłuchuje trzy biegłe z zakresu psychiatrii i psychologii, które wydawały opinię na temat Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Specjalistki w opinii uznały oskarżoną za poczytalną.
 • Zakończył się kolejny dzień w procesie Katarzyny W.

  Zakończył się kolejny dzień w procesie Katarzyny W.

  Kolejni świadkowie zeznawali w piątek przed Sądem Okręgowym w Katowicach w procesie przeciwko Katarzynie W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Na następnych rozprawach sąd chce wysłuchać jeszcze pięciu świadków, a także biegłych z zakresu psychiatrii i psychologii.