Film - problemy

Artykuły - Problemy (50)

 • Megan Fox ma problemy z wyglądem!

  Megan Fox ma problemy z wyglądem!

  Amerykańska modelka i aktorka Megan Fox ma dopiero 25 lat, a już wydała ok. 60 tys. dolarów na zabiegi upiększające twarz. Przez wielu postrzegana jest jako ideał, ale sama siebie nie akceptuje i znajduje coraz to nowe niedoskonałości.
 • "Klan": Próba uczuć

  "Klan": Próba uczuć

  Leszek będzie musiał zaopiekować się Bogną. Teraz to od niego zależy przetrwanie rodziny, bo żona płaci wysoką cenę za życie w stresie.
 • Problemy nowego filmu De Niro

  Problemy nowego filmu De Niro

  Kryzys dosięgnął kolejne po MGM hollywoodzkie studio. Tym razem padło na Overture Films, w którym w ostatnim czasie powstawał "Stone" z Robertem De Niro i Edwardem Nortonem w rolach głównych.
 • Kolejne problemy nowego Bonda

  Kolejne problemy nowego Bonda

  Produkcja najnowszego filmu z agentem Jej Królewskiej Mości stanęła pod dużym znakiem zapytania. Studio MGM, które posiada prawa do postaci, tonie w długach i jego bankructwo wydaje się być nieuniknione.
 • Ma ciągłe problemy z "Majką"

  Ma ciągłe problemy z "Majką"

  Rola Anny, matki głównej bohaterki w serialu "Majka", to dla Ewy Kaim pierwsza przygoda z telenowelą. "Na planie nie można się nudzić" - przyznaje.
 • Problemy serialowych kobiet

  Problemy serialowych kobiet

  Jak trudno być aktywną zawodowo matką, nie mając oparcia w mężczyźnie? Wiedzą o tym bohaterki seriali. Jak sobie radzą?
 • "Na Wspólnej": Problemy Ewy

  "Na Wspólnej": Problemy Ewy

  Jej bohaterkę z "Na Wspólnej" czeka teraz wiele trudnych chwil... W prywatnym życiu Ewa Gawryluk jest natomiast dużo szczęśliwsza od swojej postaci.
 • "Barwy szczęścia": Same problemy

  "Barwy szczęścia": Same problemy

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z "Barw szczęścia" ma w serialu same problemy. Jedna z jej córek wdaje się w romans ze swoim profesorem, a druga bez wiedzy rodziny sprzedaje dom.
 • Problemy filmu o Grunwaldzie

  Problemy filmu o Grunwaldzie

  Litwa desperacko poszukuje pieniędzy na zrealizowanie filmu o bitwie pod Grunwaldem, której sześćsetna rocznica przypada w przyszłym roku. Litewskie ministerstwo kultury usiłuje zainteresować tym projektem również Polskę i Białoruś.
 • Męskie problemy w męskiej scenografii

  Męskie problemy w męskiej scenografii

  Męskie sprawy, problemy - nie tylko z kobietami - a nawet... męskie humory, od których czasami aż iskrzy. A wszystko to w typowo męskiej scenografii, czyli w pubie. Tak Polsat reklamuje swoją nową produkcję - serial "Synowie", którego premierę zaplanowano na sobotę, 21 marca.