mobtech - problemy

Artykuły - Problemy (56)

 • Apple: nie ma problemów z nowym iPadem

  Apple: nie ma problemów z nowym iPadem

  Użytkownicy nowego iPada narzekają na zdecydowanie zbyt zauważalne przegrzewanie się urządzenia, co w efekcie ma uniemożliwiać swobodne korzystanie z niego. Apple wydało stanowisko w tej sprawie. Jego treść nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem.
 • Problemy z siecią 3G w Orange

  Problemy z siecią 3G w Orange

  Orange ma problemy z siecią 3G w Warszawie, Lublinie oraz Łodzi. Problem z utratą sygnału 3G dotyczy około 100 tys. abonentów. Podobna sytuacja miała miejsce pod koniec czerwca w Krakowie oraz Katowicach.
 • Problemy ze stawianiem nadajników

  Problemy ze stawianiem nadajników

  Teoretycznie nasze państwo popiera rozwój nowoczesnych technologii. W praktyce - przeważnie popiera słowem, a czynami stara się do tego rozwoju nie dopuszczać. Możliwe, że tak też będzie w przypadku przygotowywanego właśnie "ekologicznego" rozporządzenia.
 • Dziurawy zasięg Play Online nad morzem

  Dziurawy zasięg Play Online nad morzem

  Podczas wakacji rejony nadmorskie czy górskie są najbardziej oblegane przez turystów. Przy okazji letnich wyjazdów, receptą na brak dostępu do stacjonarnego internetu może być internet mobilny. Zdarzają się jednak problemy z zasięgiem.
 • Steve Jobs przeprasza za problemy z iPhone 4

  Steve Jobs przeprasza za problemy z iPhone 4

  Podczas konferencji prasowej, Apple poinformowało, że każdy posiadacz iPhone'a 4 będzie mógł zamówić za darmo pokrowiec, który ma zapobiec problemom z anteną.
 • Apple eliminuje problemy z iPadem i iPhone'm

  Apple eliminuje problemy z iPadem i iPhone'm

  Apple rozpoczął dystrybucję uaktualnień systemu operacyjnego dla urządzeń iPhone 3G, 3GS i 4 oraz iPad WiFi i WiFi+3G. Aktualizacje nie wprowadzają nowych funkcji, a jedynie służą naprawie usterek.
 • 7 wpadek polskich operatorów

  7 wpadek polskich operatorów

  Z posiadania komórki mogą wynikać zabawne, a czasem nawet całkiem poważne problemy i to wcale nie z naszej winy. Wiele wpadek zaliczają sami operatorzy. Czym zaskakują nas polskie firmy telekomunikacyjne?
 • Apple: problemy z zasięgiem iPhone'a 4 to błąd w obliczeniach

  Apple: problemy z zasięgiem iPhone'a 4 to błąd w obliczeniach

  Według Apple, w iPhonie 4 nie ma problemów z zasięgiem, chodzi raczej o to, że sygnalizator zasięgu w wyniku błędu rachunkowego w oprogramowaniu nie podaje prawidłowo siły sygnału. Koncern z Cupertino poinformował o tym publikując swoje stanowisko wobec niedawnych doniesień medialnych.
 • Problemy z siecią Orange w Krakowie i Katowicach

  Problemy z siecią Orange w Krakowie i Katowicach

  Abonenci sieci Orange z okolic Krakowa oraz Katowic mieli popołudniem (30 czerwca) problemy z siecią 3G.
 • HTC Desire - smartfon grzechu wart

  HTC Desire - smartfon grzechu wart

  Tajwański HTC, dotychczas kojarzony z telefonami na bazie Windows Mobile, od jakiegoś czasu zaczął działać także na rynku Androida. Jak sprawuje się ich najnowsze dziecko - HTC Desire?