InteriaTV - problemy

Filmy - Problemy (10)

 • Husky miał nie lada problem. Utknął pyskiem w słoiku

  To nie pierwszy raz, gdy ich pupil wpada w kłopoty. Jednak jeszcze nigdy nie utknął tak jak tym razem. Zobaczcie sami.
 • Mężczyzna miał problem z zejściem po schodach. Nagle...

  Facet próbował zejść po schodach ruchomych po złej stronie. Sfrustrowany postanowił przejść na drugą. Dlatego, aby nie tracić czasu wybrał drogę na skróty. Nie opłaciło się...
 • Olbrzymi samolot z kłopotami podczas lądowania

  Nagranie pokazuje jaką walkę musieli stoczyć piloci Airbusa A380 z porywistym wiatrem podczas lądowania. Pasażerowie musieli przeżyć chwilę grozy, ale piloci stanęli na wysokości zadania i wylądowali bezpiecznie.
 • Napar na bóle menstruacyjne

  Bóle menstruacyjne to przykra przypadłość, która dopada coraz więcej kobiet - to comiesięczna katorga, której nie trzeba znosić z pokorą. Środki przeciwbólowe nie są jedyną drogą, by pozbyć się bólu - warto uciekać się również do domowych, naturalnych sposobów na dolegliwości tego typu. Oto nasz przepis na napar na bóle menstruacyjne!
 • Finlandia. Bolesne skutki rosyjskich sankcji

  W fińskim porcie Kotka, niedaleko rosyjskiej granicy, od czasu wprowadzenia zachodnich sankcji przeładunek towarów zmniejszył się o prawie 20 procent - i dalej spada. Nic dziwnego: w Rosji przedsiębiorcom zaczyna brakować pieniędzy na inwestycje, a konsumentom – na zakup importowanych dóbr. Ma to również związek ze spadkiem wartości rubla. Eksperci alarmują: podobnych problemów mogą się spodziewać także inne europejskie porty, przez które przechodzi tranzyt zachodnich towarów do Federacji Rosyjskiej.
 • "Rząd musi kompleksowo rozwiązać problem górnictwa"

  Według Rafała Antczaka, członka zarządu Deloitte, do rozwiązania problemu sektora górnictwa w Polsce w pierwszym rzędzie konieczna jest większa transparentność rynku: opłacalności wydobycia i handlu. Tę reformami musi zapewnić rząd; wymaga to politycznej zgody co do sposobu poradzenia sobie z tym problemem. Nawet jeśli większy popyt ze strony Ukrainy da polskiemu górnictwu chwilę wytchnienia, to nie potrwa to dłużej niż kilka miesięcy.
 • Karmisz piersią? Na to musisz uważać!

  Karmienie piersią – przez pewien czas traktowane po macoszemu w nowoczesnym, zabieganym świecie – wróciło do łask. Specjaliści są zdania, że jest to najlepszy sposób karmienia noworodka, któremu nic nie zastąpi mleka matki. Niestety, u wielu kobiet laktacja nie przebiega prawidłowo. Zdaniem brytyjskich naukowców, jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest ścisłe przestrzeganie ustalonego "planu dnia", jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. - Kiedy karmimy malucha tylko o wybranych, ustalonych porach, naturalne mechanizmy stymulujące produkcję pokarmu u matki ulegają rozregulowaniu - mówi dr Amy Brown ze Swansea University.
 • Czas to pieniądz, czyli problemy z bankami

  Ukryte lub wciąż rosnące opłaty, skomplikowane systemy księgowań, kłopoty z przelewami - niby to XXI wiek, a jednak bankowa technologia bywa niedoskonała...
 • Problemy rosyjskich banków

  "Kurczenie się produkcji sprawia, że rosyjskie banki notują ogromny wzrost liczby kredytów niespłaconych w terminie" - wyjaśnia Poul Thomson, ekspert Międzynarodowego Funduszu Walutowego. /źródło: The NewsMarket/
 • Problemy z wyjazdami

  Prezes Legii Warszawa Leszek Miklas komentuje zachowanie warszawskich pseudokibiców podczas meczu w Wilnie.