problemy

Artykuły - Problemy (2636)

Filmy - Problemy (10)

 • Ta mała księżniczka domaga się odrobiny relaksu

  Życie dziecka bywa męczące i wymaga chwili odpoczynku. Doskonale wie o tym bohaterka nagrania, która w wyjątkowo uroczy sposób upomina się o odrobinę relaksu. Jojo nie chce nic innego, jak pobyć sama i odpocząć od wszystkiego i wszystkich. Problem w tym, że nie ma na to czasu. (STORYFUL/x-news)
 • Olbrzymi samolot z kłopotami podczas lądowania

  Nagranie pokazuje jaką walkę musieli stoczyć piloci Airbusa A380 z porywistym wiatrem podczas lądowania. Pasażerowie musieli przeżyć chwilę grozy, ale piloci stanęli na wysokości zadania i wylądowali bezpiecznie.
 • Napar na bóle menstruacyjne

  Bóle menstruacyjne to przykra przypadłość, która dopada coraz więcej kobiet - to comiesięczna katorga, której nie trzeba znosić z pokorą. Środki przeciwbólowe nie są jedyną drogą, by pozbyć się bólu - warto uciekać się również do domowych, naturalnych sposobów na dolegliwości tego typu. Oto nasz przepis na napar na bóle menstruacyjne!
 • Finlandia. Bolesne skutki rosyjskich sankcji

  W fińskim porcie Kotka, niedaleko rosyjskiej granicy, od czasu wprowadzenia zachodnich sankcji przeładunek towarów zmniejszył się o prawie 20 procent - i dalej spada. Nic dziwnego: w Rosji przedsiębiorcom zaczyna brakować pieniędzy na inwestycje, a konsumentom – na zakup importowanych dóbr. Ma to również związek ze spadkiem wartości rubla. Eksperci alarmują: podobnych problemów mogą się spodziewać także inne europejskie porty, przez które przechodzi tranzyt zachodnich towarów do Federacji Rosyjskiej.