problemy

Artykuły - Problemy (2636)

Filmy - Problemy (11)

 • Mężczyzna miał problem z zejściem po schodach. Nagle...

  Facet próbował zejść po schodach ruchomych po złej stronie. Sfrustrowany postanowił przejść na drugą. Dlatego, aby nie tracić czasu wybrał drogę na skróty. Nie opłaciło się...
 • Ta mała księżniczka domaga się odrobiny relaksu

  Życie dziecka bywa męczące i wymaga chwili odpoczynku. Doskonale wie o tym bohaterka nagrania, która w wyjątkowo uroczy sposób upomina się o odrobinę relaksu. Jojo nie chce nic innego, jak pobyć sama i odpocząć od wszystkiego i wszystkich. Problem w tym, że nie ma na to czasu. (STORYFUL/x-news)
 • Olbrzymi samolot z kłopotami podczas lądowania

  Nagranie pokazuje jaką walkę musieli stoczyć piloci Airbusa A380 z porywistym wiatrem podczas lądowania. Pasażerowie musieli przeżyć chwilę grozy, ale piloci stanęli na wysokości zadania i wylądowali bezpiecznie.
 • Napar na bóle menstruacyjne

  Bóle menstruacyjne to przykra przypadłość, która dopada coraz więcej kobiet - to comiesięczna katorga, której nie trzeba znosić z pokorą. Środki przeciwbólowe nie są jedyną drogą, by pozbyć się bólu - warto uciekać się również do domowych, naturalnych sposobów na dolegliwości tego typu. Oto nasz przepis na napar na bóle menstruacyjne!