próba rakietowa

Artykuły - Próba rakietowa (5)

 • Korea Północna dokonała próby rakietowej

  Korea Północna dokonała w czwartek próby z czterema rakietami krótkiego zasięgu - poinfomowało południowokoreańskie ministerstwo obrony.
 • Korea Północna dokonała nieudanej próby rakietowej

  Korea Północna dokonała nieudanej próby rakietowej

  Korea Północna dokonała w piątek rano zapowiadanej próby z rakietą dalekiego zasięgu. Rakieta Unha-3 (klasyfikowana też jako Taepodong-2) wystartowała o godz. 7.38 czasu lokalnego (0.38 czasu polskiego) z ośrodka Tongchang-ri na zachodnim wybrzeżu Korei Północnej. Jednak rozpadła się po kilku minutach lotu i spadła do morza.
 • Po ogłoszeniu śmierci Kima Korea Płn. przeprowadziła próbę rakietową

  Po ogłoszeniu śmierci Kima Korea Płn. przeprowadziła próbę rakietową

  Korea Północna przeprowadziła próbę z pociskiem rakietowym krótkiego zasięgu na swym wschodnim wybrzeżu - poinformowała południowokoreańska agencja Yonhap. Zbiegło się to z ogłoszeniem śmierci północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Ila.
 • Pakistan: Udana próba rakietowa

  Przedstawiciel dowództwa pakistańskich sił zbrojnych poinformował w sobotę rano o pomyślnym przeprowadzeniu przez Pakistan próby rakiety krótkiego zasięgu (ok. 200 km) o nazwie Abdali (Haft-11), zdolnej do przenoszenia głowic jądrowych.
 • Pakistan: Pomyślna próba rakietowa

  Przedstawiciel pakistańskiego ministerstwa obrony poinformował o pomyślnym przeprowadzeniu przez ten kraj próby nowej wersji rakiety dalekiego zasięgu, zdolnej do przenoszenia ładunków jądrowych.

Filmy - Próba rakietowa (1)