PRO8L3M

Artykuły - PRO8L3M (28)

 • PRO8L3M z nowym teledyskiem. Zobacz klip do utworu "GeForce"

  PRO8L3M z nowym teledyskiem. Zobacz klip do utworu "GeForce"

  Utwór "GeForce", w którym ze zwrotkami goszczą Kaz Bałagane i Szpaku, nie mógł nie doczekać się adekwatnego obrazka. To trapowy hołd dla pokolenia wychowanego na grach komputerowych, które nie jedną dobę spędziło bez odrywania się od konsoli. Klip jest połączeniem animacji 3D i kadrów z archiwalnych gier video.
 • PRO8L3M "Fight Club": Magia zanika [RECENZJA]

  PRO8L3M "Fight Club": Magia zanika [RECENZJA]

  Wielką sztuką jest pogodzić uliczny sznyt z wszystkimi nowoczesnymi brzmieniami, zdobywać przy tym coraz większy szacunek i jednocześnie trafiać do środowisk, które z hardkorowym rapem zbyt wiele wspólnego mieć nie chcą. Tym razem jednak Oskar i DJ Steez trochę przeholowali.
 • PRO8L3M zapowiada nowy album. Posłuchaj "V"

  PRO8L3M zapowiada nowy album. Posłuchaj "V"

  PRO8L3M znów zaskakuje. Miał być mixtape, będzie kolejny pełnoprawny album. Rapowy duet nowym singlem zapowiada nadchodzący materiał. "V" to przypomnienie o tym, "kto z nas ma tak naprawdę znaczenie".
 • Czego Polacy słuchali w 2020 roku? Znamy najpopularniejszych wykonawców

  Czego Polacy słuchali w 2020 roku? Znamy najpopularniejszych wykonawców

  Związek Producentów Audio-Video przygotował roczne podsumowanie Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS) oraz zestawienie najczęściej odtwarzanych radiowych przebojów – Airplay. Najchętniej kupowaną płytą roku ubiegłego okazał się album Quebonafide zatytułowany "Romantic Psycho". Polskie stacje radiowe podbił natomiast przebój The Weeknd "Blinding Lights".
 • PRO8L3M z nowym utworem. Posłuchaj "Backstage" z Andrzejem Zauchą

  PRO8L3M z nowym utworem. Posłuchaj "Backstage" z Andrzejem Zauchą

  Do sieci trafił nowy numer składu PRO8L3M "Backstage", w którym usłyszmy głos Andrzeja Zauchy. Numer swoją premierę miał na Instagramie.
 • PRO8L3M "Art Brut 2": Ale to już było. I wróciło jeszcze więcej [RECENZJA]

  PRO8L3M "Art Brut 2": Ale to już było. I wróciło jeszcze więcej [RECENZJA]

  Oskar i DJ Steez zabrali się za kontynuację swojego największego dzieła. Nie pozostaje nic innego, jak pozostać w klimacie nagrań i sparafrazować fragment pewnego przeboju Maryli Rodowicz.
 • Pro8l3m w zwiastunie "Eastern"

  Pro8l3m w zwiastunie "Eastern"

  Właśnie światło dzienne ujrzał oficjalny zwiastun filmu "Eastern" Piotra Adamskiego, którego premiera zaplanowana została na 20 marca. Zarówno w filmie, jak i w zwiastunie, pojawia się muzyka zespołu Pro8l3m, a dokładnie utwór "Monza" z albumu "Widmo".
 • Apokaliptyczna wizja roku 2050. Zobacz, jak według PRO8L3M-u może wyglądać nasza przyszłość

  Apokaliptyczna wizja roku 2050. Zobacz, jak według PRO8L3M-u może wyglądać nasza przyszłość

  Grupa PRO8L3M we współpracy z Fundacją WWF pokazała, jak może wyglądać nasza przyszłość. Rok 2050 wbrew pozorom nie jest czymś bardzo odległym, świat natomiast może być nie do poznania na skutek zmian klimatycznych i postępującej degradacji środowiska. Wizję tego świata raperzy przedstawiają w najnowszym wideo do numeru "VI katastrofa".
 • Recenzja PRO8L3M "Widmo": Niemały Problem

  Recenzja PRO8L3M "Widmo": Niemały Problem

  Kilka lat temu PRO8L3M spokojnie można było nazwać niemałą rewolucją na poletku rodzimego ulicznego rapu. Chociaż dalej w swojej klasie Oskar i Steez wypadają oryginalnie, a cały krążek jest cholernie dobry, to jednak przy "Widmie" można powoli wyciągać na wierzch obawy, czy ta formuła wkrótce się nie wyczerpie.
 • Najlepszy polski i zagraniczny teledysk 2018 roku [GŁOSOWANIE]

  Najlepszy polski i zagraniczny teledysk 2018 roku [GŁOSOWANIE]

  Przełom roku to najlepszy czas na podsumowania. Wybierzcie razem z nami najlepszy polski i zagraniczny teledysk ostatnich 12 miesięcy!