prezydent Wrocławia

Artykuły - Prezydent Wrocławia (7)

 • Potrzebna wiedza o "ustawie śmieciowej"

  O zorganizowanie kampanii informacyjnej nt. ustawy o gospodarce odpadami zaapelowali w środę w Poznaniu do ministerstwa środowiska prezydenci Wrocławia i Poznania. Ich zdaniem, Polacy nadal zbyt mało wiedzą, na temat wprowadzanych od lipca zmian w odbiorze śmieci.
 • Inauguracja działalności Europejskiego Biura Obsługi Klienta Qatar Airways w Promenadach Wrocławskich

  Inauguracja działalności Europejskiego Biura Obsługi Klienta Qatar Airways w Promenadach Wrocławskich

  Dzisiaj w obecności prezydenta Wrocławia, urzędników wyższego szczebla, m.in. ambasadora Kataru i ambasadora Polski w Katarze, oficjalnie rozpoczął działalność zlokalizowany w biurowcu Epsilon w Promenadach Wrocławskich oddział uznanych na świecie linii lotniczych Qatar Airways.
 • Max Boegl uratuje nam Euro 2012?

  Max Boegl uratuje nam Euro 2012?

  Władze Wrocławia podpisały umowę z firmą Max Boegl - nowym wykonawcą stadionu na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 r. Ma ona wybudować obiekt do końca czerwca 2011 r. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz poinformował na poniedziałkowej konferencji prasowej, że oficjalne negocjacje trwały ok. doby i prowadzone były z Max Boegl i Budimexem. Ostatecznie umowa podpisana została z Max Boegl.
 • Ostra jazda we Wrocławiu

  Ostra jazda we Wrocławiu

  Rafał Dutkiewicz - Prezydent Wrocławia oraz prawie 20 tysięcy osób uczestniczyło w premierze pierwszego polskiego toru F1 we Wrocławiu.
 • Informacja w sprawie podmiotów zaproszonych do due diligence

  Raport bieżący nr 4/2005 Podstawa prawna Art. 81 ust. 1 pkt 2 Ustawy PPO - informacja poufna Zarząd MPEC Wrocław S.A. otrzymał informację, że Prezydent Wrocławia w prowadzonym procesie prywatyzacji MPEC Wrocław S.A., dopuścił do dalszego etapu postępowania, tj. procesu due diligence Spółki, pięciu potencjalnych inwestorów: ď�­ - Energie Baden-Württemberg AG (EnBW), ď�­ - Fortum DZT S.A., ď�­ - PCC Aktiengesellschaft (PCC AG), ď�­ - Emerging Markets Partnership Europe Limited (EMP), ď�­ - Dalkia
 • Wybór firmy do analizy spółki

  Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Wrocław Spółka Akcyjna informuje, że Prezydent Wrocławia dokonał wyboru firmy na wykonanie analizy Spółki w zakresie określonym w art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 1996 r. o komercjalizacji i prywatyzacji (Dz.U. z 2002 r., Nr 171, poz. 1397, z późn.zm.)oraz rozporządzeniu Rady Ministrów z 3 czerwca 1997 r. w sprawie zakresu analizy spółki oraz przedsiębiorstwa państwowego, sposobu jej zlecania, opracowania, zasad odbioru i fina
 • Tom Jones zaśpiewa we Wrocławiu

  Tom Jones zaśpiewa we Wrocławiu

  Zaplanowany na przyszły tydzień, 19 września, koncert Toma Jonesa we wrocławskiej Hali Ludowej dojdzie do skutku. O odwołanie lub przesuniecie imprezy zaapelował do organizatorów w czwartek, 13 września, prezydent Wrocławia Stanisław Huskowski, który uznał, że w obliczu wydarzeń w Nowym Jorku i Waszyngtonie koncert walijskiego piosenkarza byłby nie na miejscu. Jednak sam Jones postanowił, iż jego najbliższe koncerty odbędą się.