prezes Kaczyński

Artykuły - Prezes Kaczyński (5)

 • "Puls Biznesu": Minister energii pyta o premie

  "Puls Biznesu": Minister energii pyta o premie

  Spółki nadzorowane przez ministra energii mają mu powiedzieć, jak rozwiązały sprawę premii za 2017 r. Z naszych informacji wynika, że każda inaczej - informuje wtorkowy "Puls Biznesu".
 • Piąta rocznica pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich. Obchody w Krakowie

  Piąta rocznica pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich. Obchody w Krakowie

  W sobotę w Krakowie odbywają się obchody piątej rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. Biorą w nich udział Marta Kaczyńska, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz kandydat tej partii na prezydenta Andrzej Duda.
 • Jarosław Gowin podoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu

  Jarosław Gowin podoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu

  - Jarosław Gowin ma dwie zalety. ​Pierwsza to ładne imię. Druga, że jest wysoki i przystojny - powiedział dzisiaj prezes PiS Jarosław Kaczyński.
 • O deregulacji, prezesie Kaczyńskim i zajączku z bajki Krasickiego

  O deregulacji, prezesie Kaczyńskim i zajączku z bajki Krasickiego

  Tkwiący we mnie niepoprawny optymista skacze z radości. Cieszy się, że w Sejmie zapowiada się prawdziwy deregulacyjny PO-PiS. Moja druga natura brzęczy jednak nad uchem, że gdzie dwóch mówi to samo, to nie musi być to samo - napisał w dzisiejszym newsletterze businesstoday.pl Krzysztof Adam Kowalczyk, redaktor "Bloomberg Businessweek Polska".
 • Do przodu! (jak Chiny)

  Do przodu! (jak Chiny)

  To już trzeci raz, kiedy któryś z polskich polityków proponuje przyjęcie przez nasz kraj modelu rozwojowego stosunkowo odległego państwa. Zainicjował ten obyczaj prezydent Wałęsa, który obiecywał, że staniemy się drugą Japonią. Premier Tusk zapowiadał drugą Irlandię. Na marszu niepodległości prezes Kaczyński przelicytował jednak wszystkich zaklinając się, że "gdyby nie to chore państwo, parlibyśmy do przodu jak Chiny".

Filmy - Prezes Kaczyński (7)