prezenterka

Artykuły - Prezenterka (97)

Filmy - Prezenterka (4)

 • Anna Kalczyńska o zmianach w DD TVN

  Czy nowe studio przypadło prezenterce do gustu?
 • Marta Manowska niespełnioną aktorką?

  Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że jej największym zawodowym marzeniem jest gra w spektaklach, jednak popularnej prezenterce nie udało się dostać do szkoły teatralnej. W spełnieniu młodzieńczych marzeń pomógł jej program "Rolnik szuka żony". Dzięki rozpoznawalności dziś można ją oglądać na deskach Teatru Capitol w Warszawie.
 • Ola Ciupa zdradza, co robiła z koleżanką podczas wakacji

  Wakacje to czas rozprężenia i niezapomnianych chwil. Przekonała się o tym Ola Ciupa. Prezenterka opowiedziała o swoich najbardziej szalonych wakacjach, które spędziła wspólnie ze swoją koleżanką. Gwiazda zdradziła także, gdzie uda się na urlop w tym roku.
 • Zmysłowa Ola Ciupa debiutuje w nowej roli!

  Kiedy jechała na Eurowizję jako jeden z „aniołków” Donatana, nie przypuszczała, że jej kariera nabierze takiego rozpędu! Ola Ciupa została niedawno prezenterką jednej z popularnych muzycznych stacji. Jak mówi, w tej nowej roli chciałaby dać się poznać jako osoba „zabawna, seksowna i inteligentna”. Dodaje jednak, że piękne ciało to nie wszystko. – Potrzebna jest jeszcze osobowość – twierdzi modelka. Z ekskluzywnego wywiadu z Olą Ciupą dowiecie się, co sądzi o Luxurii Astaroth, z kim chciałaby przeprowadzić rozmowę „sam na sam”, a także jacy mężczyźni są w stanie zrobić na niej wrażenie. Ola wyjawi też, czy jej serce jest zajęte…