prezent

Artykuły - Prezent (588)

 • Badanie: Świąteczny prezent - kupiony w galerii handlowej i warty maksymalnie 100 zł

  Badanie: Świąteczny prezent - kupiony w galerii handlowej i warty maksymalnie 100 zł

  Jak wynika z badania, aż 75 proc. zapytanych Polaków kupuje świąteczne upominki w galeriach handlowych.
 • Świąteczny prezent dla biznesowego partnera

  Prezenty świąteczne dla kontrahentów stały się już biznesowym zwyczajem. Jak wpływają na relacje z klientami i dostawcami? Czy warto wręczać je osobiście? Kiedy koszty zakupu upominków dla kontrahentów można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów?
 • Wino idealnym prezentem na święta

  Wino idealnym prezentem na święta

  Statystycznie najczęściej po wino sięgają kobiety po 35 roku życia (65 proc.). Mężczyźni również nie pozostają w tyle (42 proc.) . Co więcej, w okresie przedświątecznym wzrasta kategoria wina w kontekście eleganckiego i ponadczasowego prezentu pod choinkę dla koneserów dobrych smaków. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra Lidl w ramach oferty stacjonarnej oraz winnicylidla.pl przygotował wyjątkowy wybór trunków. Już od 11 grudnia!
 • 5 pomysłów na prezent dla faceta

  5 pomysłów na prezent dla faceta

  Zbliża się szczególna okazja? Chciałabyś sprawić swojemu chłopakowi, kumplowi, tacie albo bratu naprawdę fajny prezent, ale nie masz pojęcia, co to mogłoby być? Tak naprawdę nie potrzebujesz wcale dużego budżetu, a jedynie kreatywności. Oto 5 pomysłów na podarunki dla faceta.
 • Świąteczne prezenty od pracodawcy mogą być zwolnione z podatku PIT

  Świąteczne prezenty od pracodawcy mogą być zwolnione z podatku PIT

  Prezent świąteczny od pracodawcy jest traktowany jako przychód i pracownik musi od niego zapłacić podatek. Wyjątkiem są jednak sytuacje, gdy wartość prezentu nie przekracza 380 zł (w skali roku), a jego zakup był sfinansowany ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Można to zwolnienie zastosować np. do gotówki czy karty przedpłaconej. Zwolnieniu z podatku nie będzie jednak podlegał kupon podarunkowy.
 • Prezent PiS-u dla ojca Rydzyka

  Prezent PiS-u dla ojca Rydzyka

  Prawo i Sprawiedliwość jeszcze nie wygrało wyborów i nie rządzi, lecz już planuje nowy porządek na rynku medialnym.
 • 4 sposoby na to, aby kupić trafiony prezent

  4 sposoby na to, aby kupić trafiony prezent

  Kupno prezentu potrafi sprawić wiele kłopotu. Wizja wyboru nietrafionego upominku niekiedy wywołuje stres. Właśnie dlatego psycholodzy na całym świecie prowadzą badania, mające pomóc w rozwiązaniu problemu obdarowywania innych.
 • Nieprzemyślana darowizna może skutkować podatkiem

  Nieprzemyślana darowizna może skutkować podatkiem

  Nietrafiony podarunek może być kłopotliwy. Ale może okazać się również kosztowny, jeśli daruje się nieruchomość, a w grę wchodzą podatki. Przekonało się o tym małżeństwo, które oddało potomstwu dom, tyle że dzieci postanowiły z darowizny zrezygnować.
 • Wpadka brytyjskiej minister: Prezent pójdzie na złom?

  Wpadka brytyjskiej minister: Prezent pójdzie na złom?

  "Oddam to na złom" – powiedział burmistrz Tajpej Ko Wen-je po otrzymaniu zegarka od brytyjskiej minister transportu Susan Kramer.
 • Pomysły na prezenty dla dzieci pod choinkę

  Pomysły na prezenty dla dzieci pod choinkę

  ​Spełniając oczekiwania tych, którzy oprócz wysokiej jakości oczekują od zabawek naturalnego charakteru, Fisher-Price prezentuje nową linię drewnianych zabawek dla maluchów.

Filmy - Prezent (18)