prezent

Artykuły - Prezent (368)

Filmy - Prezent (24)

 • Wyjątkowy prezent dla dziewczyny. Wzruszające

  Prezent dla dziewczyny nie musi być drogi. Ważne, żeby był od serca. O to postarał się pewien chłopak, który dla swojej ukochanej przygotował niezwykły podarek. W sklepie z pluszowymi misiami skonstruował spersonalizowanego pluszaka, idealnie trafiającego w gust dziewczyny. Jaka była jej reakcja? Warto zobaczyć
 • Marzenia się spełniają. Przekonał się, że warto czekać

  Wieloletnim marzeniem tego mężczyzny było posiadanie klasycznego Mercedesa. Nie spodziewał się, że pewnego dnia spełni się ono z "małą" pomocą rodziny. Zobaczcie reakcję mężczyzny, gdy skuszony wizją czekającego nań prezentu, wyszedł przed dom i zobaczył, co kryje pod sobą ochronna plandeka.
 • Dziewczyny dostarczyły prezent koleżance za pomocą... wędki

  W dzisiejszych dniach nawet wręczanie prezentów urodzinowych nie jest już tak łatwe jak wcześniej. Swój sposób na problem znalazły dziewczyny z miasteczka McFarland w USA, które prezent wręczyły solenizantce za pomocą... wędki. Przyjemne z pożytecznym? Jak najbardziej!
 • Mężczyzna rozpakowuje prezent urodzinowy, a w środku...

  Prezent urodzinowy w pięknym opakowaniu, kto nie chciałby takiego dostać? Na swoim przyjęciu obdarowany został pewien Australijczyk. Nie wiedząc, co jest w środku przyklęknął i zaczął rozpakowywać podarek. Po chwili wysiłku i zajrzeniu do środka miał w swoich rękach... nowiutki papier toaletowy. Salwa śmiechu, która nastąpiła chwilę po tym oznacza chyba, że mu się spodobało!