premiera

Artykuły - Premiera (223)

Filmy - Premiera (16)

 • Doda - piękność po trzydziestce

  Piosenkarka Doda olśniła swoim wyglądem wszystkich gości uczestniczących w premierowym pokazie filmu pt. ''Maria Skłodowska-Curie''. Czy świetny wygląd ma związek z nowym mężczyzną, który pojawił się w życiu piosenkarki?
 • Suski (PiS) o filmie "Smoleńsk" (05.09.2016) (TV Interia)

  Suski (PiS) o filmie "Smoleńsk" (05.09.2016) (TV Interia)
 • Salma Hayek z kiełbasą na premierze filmu

  Los Angeles, Salma Hayek i parówka - tak skrócie można byłoby opisać wydarzenia związane z premierą komedii animowanej ''Sousages Party''. Film opowiada o życiowych problemach artykułów spożywczych... Na premierze filmu pojawiła się popularna gwiazda - Salma Hayek. Nie tylko przytulała się do wielkiej, sztucznej kiełbasy, ale także chodziła z dwoma główkami kapusty. Cóż... rozczarowani byli zapewne mężczyźni, którzy woleliby podziwiać piękny biust aktorki.
 • Debiut nowego Jaguara XF podczas wyczynu kaskaderskiego

  Premiera nowego modelu samochodu to zawsze ekscytujący moment, ale Jaguar postanowił dodatkowo podkręcić atmosferę i pokazać po raz pierwszy nowego XFa podczas wyczynu kaskaderskiego. Nad wodą w londyńskich Królewskich Dokach rozciągnięto dwie liny o grubości 38 milimetrów każda, a następnie kaskader Jim Dowdall przejechał po nich drugą generacją brytyjskiej limuzyny.