Prawo Agaty

Artykuły - Prawo Agaty (226)

Filmy - Prawo Agaty (19)

 • Agnieszka Dygant o graniu scen łóżkowych

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu „Prawo Agaty” niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie. Aktorka stara się wtedy wyobrazić sobie, że po prostu jest w nim zakochana. Jedną z odważniejszych scen łóżkowych w swojej karierze Agnieszka Dygant zagrała z Leszkiem Lichotą w najnowszym sezonie „Prawa Agaty”. – Scenę łóżkową postanowiliśmy rozegrać inaczej, bo pokazaliśmy końcówkę zbliżenia między kobietą a mężczyzną i to nie było grzeczne, nie było glamour. Nie ma dotykania, nie ma rozrzuconych części garderoby, tylko skupiamy się na esencji, czyli na tym, co tam się dzieje, że mężczyzna jest na kobiecie i uprawiają seks. Nie chcieliśmy tego ugrzecznić, ulepszyć i robić z tego takiej figury obłej – mówi Agnieszka Dygant.
 • "Prawo Agaty": Szczęście Agaty i Marka nie potrwa długo

  W piątej serii „Prawa Agaty” romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty. W obliczu problemów nieoczekiwanie do bohaterki wyciągnie dłoń Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), narażając dla koleżanki własną karierę.
 • Agnieszka Dygant: Dzięki „Prawu Agaty” studenci zdają egzaminy na piątki

  Agnieszka Dygant wraca na antenę z nowym sezonem „Prawa Agaty”. Aktorka cieszy się, że postać Agaty Przybysz stanowi inspirację dla Polek. Aktywna, niezależna bohaterka pozwala młodym kobietom uwierzyć we własne możliwości i spróbować swoich sił w zawodzie prawnika. – Ostatnio spotkałam młodą dziewczynę, która bardzo mi dziękowała. Powiedziała, że dzięki naszemu serialowi zdała na piątkę sesję - opowiada Dygant.
 • Etatowa żona Tomka Karolaka

  Daria Widawska i Tomasz Karolak byli już parą w serialu "39 i pół". Teraz są małżeństwem w "Prawie Agaty". A zatem - jak to jest być żoną Tomka Karolaka?