Prawdziwe historie

Artykuły - Prawdziwe historie (13)

 • "Prawdziwa historia" Romana Polańskiego: Premiera w Krakowie!

  "Prawdziwa historia" Romana Polańskiego: Premiera w Krakowie!

  "Prawdziwa historia" to tytuł najnowszej produkcji Romana Polańskiego. Polska premiera filmu odbędzie się 2 maja podczas 8. Netia OFF Camera w Krakowie. Polski twórca będzie gościem festiwalu.
 • "Nad życie": Olga Bołądź jako Agata Mróz

  "Nad życie": Olga Bołądź jako Agata Mróz

  11 maja na ekranach kin zadebiutuje "Nad życie" - biograficzny film o życiu siatkarki Agaty Mróz. W głównej roli zobaczymy Olgę Bołądź.
 • "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.
 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.
 • Premiera "Laury" w TVN

  Premiera "Laury" w TVN

  Historię górnika Zbigniewa Nowaka, który w lutym 2006 roku prawie pięć dni spędził uwięziony tysiąc metrów pod ziemią, zaprezentuje dziś w ramach cyklu 'prawdziwe historie" stacja TVN. Główną rolę w "Laurze" zagrał Krzysztof Respondek.
 • Rusza cykl "Prawdziwe historie"

  Rusza cykl "Prawdziwe historie"

  Nowy cykl filmów fabularnych - "Prawdziwe historie" - zadebiutuje na antenie TVN już dziś, 30 września. Mają to być "opowieści o zwykłych ludziach postawionych wobec niezwykłych wyzwań". Na pierwszy ogień - "Krzysztof", opowiadający o porwaniu syna znanego przedsiębiorcy - Krzysztofa Olewnika.
 • Hit czy nie? Opinie internautów

  Hit czy nie? Opinie internautów

  Które z jesiennych nowości programowych zapowiadały się jako hity, a które rzeczywiście nimi się stały? Oto, to sądzą na temat polscy internauci.
 • "Prawdziwe historie" w TVN

  "Prawdziwe historie" w TVN

  Nowy cykl filmów fabularnych - "Prawdziwe historie" - zadebiutuje na antenie TVN już 30 września! mają to być "opowieści o zwykłych ludziach postawionych wobec niezwykłych wyzwań". na pierwszy ogień - "Krzysztof", opowiadający o porwaniu syna znanego przedsiębiorcy - Krzysztofa Olewnika.
 • Prawdziwe historie dzikich dzieci

  Prawdziwe historie dzikich dzieci

  Tarzan, człowiek wychowany przez małpy, jest bohaterem wielu książek i filmów. Nie jest to jednak postać fikcyjna. Co kilka lat w afrykańskiej dżungli odkrywa się kolejnego Tarzana.
 • Poznaj lepiej gwiazdy Hollywood

  Poznaj lepiej gwiazdy Hollywood

  W wakacyjnej ramówce Interia.TV pojawiła się nowa seria programów - "Prawdziwe historie Hollywood" - które prezentują życie najsłynniejszych gwiazd amerykańskiego show biznesu.

Filmy - Prawdziwe historie (1)