Film - pragnie

Artykuły - Pragnie (21)

 • Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Wiele razy była na życiowym zakręcie, zaczynała wszystko od nowa. Odpuściła. Teraz pragnie tylko stabilizacji.
 • Smerfy wracają na duży ekran

  Smerfy wracają na duży ekran

  Podły intrygant Gargamel pragnie wydusić ze Smerfetki sekret przemiany w smerfa. Porywa ją więc do Paryża, gdzie panna w białej czapeczce poznaje dwa groźne, smerfopodobne stworzenia.
 • Casey Affleck lubi prowokować

  Casey Affleck lubi prowokować

  Aktor i reżyser Casey Affleck ("Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda") pragnie nakręcić kolejny eksperymentalny film ze swoim najlepszym kumplem Joaquinem Phoenix'em ("Mistrz"), mimo, że ich ostatnich projekt, "I'm Still Here", był mocno krytykowany.
 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.
 • Andżelika Piechowiak: Kobieta o wielu twarzach

  Andżelika Piechowiak: Kobieta o wielu twarzach

  Kiedy czegoś naprawdę pragnie, nie boi się po to sięgać. Jest silna, ale i delikatna, szukająca opieki. Po prostu kobieta o wielu twarzach.
 • "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  Tadek i Anka to rodzeństwo, które czuje do siebie więcej, niż powinno. On jej pożąda. Ona wchodzi w toksyczne relacje z przypadkowymi mężczyznami, bo woli być poniżana przez innych, niż przyznać się przed ludźmi, że pragnie brata.
 • Janusz Rewiński: Bez brody, bez pracy

  Janusz Rewiński: Bez brody, bez pracy

  Zamiast intryg w telewizji ma święty spokój. I tak pragnie żyć.
 • Co wiesz o "Prostych pragnieniach"?

  Co wiesz o "Prostych pragnieniach"?

  Od niedawna na ekranach polskich kin gości film "Proste pragnienia", z Aleksandrą Nieśpielak i Bartłomiejem Topą w rolach głównych. Z okazji tej premiery mamy dla naszych użytkowników konkurs, w którym można wygrać bardzo interesujące filmy.
 • Regulamin konkursu "Proste pragnienia"

  I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "Proste pragnienia" (dalej: "Konkurs") jest przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000002117 zwaną dalej "INTERIA.PL" (dalej: "Organizator"). 2. Konkurs rozpoczyna się dnia 04/06/2012 i trwa do dnia 11/06/
 • Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Zbrodnia, która pomaga dorosnąć - tak o spektaklu "Kobieta z zapałkami" w reżyserii Aleksandry Koniecznej mówi odtwórczyni głównej roli Magdalena Cielecka. Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę na scenie Studio Teatru Narodowego w Warszawie.