pracownicy

Synonimy:
pracownica, pracownicze pracownik
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pracownicy (1792)

Filmy - Pracownicy (29)

 • Kot znalazł nowego przyjaciela. Pracownik myjący okna

  Kot Guinness poznał swojego przyjaciela w... oknie. To wideo pokazuje pierwsze spotkanie zwierzęcia z pracownikiem myjącym okna na wysokościach, które było początkiem kwitnącej przyjaźni. (STORYFUL/x-news)
 • Pracownicze Plany Kapitałowe: od kogo dostaniemy premię?

  Projekt zmian w systemie emerytalnym, który zbiera bardzo różne recenzje, także ministerstw, zakłada że do Pracowniczych Planach Kapitałowych zostaną zapisani wszyscy pracujący Polacy w wieku od 19 do 55 lat. To 9 mln pracujących w sektorze prywatnym oraz 2 mln w sektorze publicznym. Pracownicy mają dostać premię za udział w PPK, ale kto ją zapłaci?
 • Czy najlepiej zarabiający pracownicy zrezygnują z etatów w 2019 roku?

  Zmiana w prawie ubezpieczeń społecznych sprawiła, że zwiększy się skłonność najbogatszych pracowników do rezygnacji z etatów.
 • Ponad połowa pracodawców w Polsce ma problemy ze znalezieniem pracowników

  Blisko 60 proc. kandydatów jest niedopasowanych do potrzeb pracodawców, a 40 proc. ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe. Co drugi pracownik wskazuje, że w ogłoszeniach o pracę brakuje podstawowych informacji, przede wszystkim o wysokości zarobków. Zdaniem ekspertów skończył się już czas tradycyjnych ogłoszeń z ofertami pracy. Potencjalny pracownik traktowany jest jak klient, a firmy coraz częściej stosują nowoczesne narzędzia podczas rekrutacji.