pracownicy

Synonimy:
pracownica, pracownicze pracownik
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pracownicy (1835)

Filmy - Pracownicy (33)

 • Dobra rozgrzewka to podstawa! Bagażowy został przyłapany podczas ćwiczeń

  Bagażowy na lotnisku bez wątpienia musi mieć krzepę. Ten pracownik lotniska w angielskim Manchesterze został przyłapany przez jednego z pasażerów na... robieniu pompek przed rozpoczęciem pracy. Nie od dziś wiadomo, że właściwa rozgrzewka to podstawa. (STORYFUL/x-news)
 • Nie chce nam się iść do pracy…. Najczęstsze wymówki pracowników

  Doświadczony pracodawca jest w stanie po samym tonie głosu poznać, że nieobecność pracownika w pracy jest zwykłą wymówką. Z czego wynikają te nieobecności i jak sobie z nimi radzić?
 • Czy pracownicy powinni decydować ile zarabiają?

  W pewnej londyńskiej firmie wprowadzono zaskakujące rozwiązanie - osoby w niej zatrudnione same określają, ile chciałyby zarabiać, a następnie inni pracownicy głosują, czy te pieniądze danej osobie się należą. Czy można realnie wycenić swoją pracę? Psycholog biznesu Iwona Golonka opowiedziała o tym pomyśle i samodzielnym określaniu zarobków. Czy takie rozwiązanie przyjęłoby się w Polsce? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Spory pomiędzy pracownikami mogą przynieść firmie wiele korzyści

  Czy spieranie się między pracownikami firmy jest oznaką, że dzieje się w niej coś złego? Niekoniecznie. Jeśli tylko obie strony używają rzeczowych argumentów i są gotowe się porozumieć, skutki sporu mogą być korzystne.