prace społeczne

Artykuły - Prace społeczne (17)

 • Chris Brown nie chce pracować

  Chris Brown nie chce pracować

  Damski bokser Chris Brown w ostrych słowach narzeka na dodatkowe prace społeczne, które nakazał mu wykonać sąd. "Je...ć system!" - manifestuje wokalista mający notoryczne problemy z prawem.
 • Imprezował zamiast sprzątać ulice?

  Imprezował zamiast sprzątać ulice?

  Czy zobowiązany przez sąd do 202 godzin prac społecznych piosenkarz Chris Brown fałszował raporty dotyczące wykonywania obowiązków?
 • Twórca Antykomor.pl został skazany

  Twórca Antykomor.pl został skazany

  Karę roku i trzech miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania 40 godzin prac społecznych miesięcznie wymierzył sąd twórcy portalu Antykomor.pl Robertowi Fryczowi, uznając go winnym znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wyrok jest nieprawomocny.
 • Zażywał kokainę. Ujdzie mu to na sucho

  Zażywał kokainę. Ujdzie mu to na sucho

  Dzięki pracom społecznym i przejściu terapii odwykowej piosenkarz Bruno Mars (26 l.) nie zostanie skazany za posiadania kokainy.
 • Prace społecznie użyteczne - zmiana zasad organizowania

  W MPiPS trwają obecnie prace nad nowym rozporządzeniem w sprawie organizowania prac społecznie użytecznych. Projekt, w porównaniu z obecnie obowiązującymi przepisami, przewiduje kilka zmian, w tym m.in. rozszerzenie katalogu podmiotów uprawnionych do udziału w tego typu pracach.
 • Nelson Mandela obchodzi 92. urodziny

  Nelson Mandela obchodzi 92. urodziny

  Były prezydent RPA Nelson Mandela - symbol walki z apartheidem - obchodzi dziś 92. urodziny. Południowi Afrykańczycy postanowili uczcić obchodzony po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Nelsona Mandeli, wykonując różnego rodzaju prace społeczne.
 • Pobił Rihannę, ale się zmienił?

  Pobił Rihannę, ale się zmienił?

  Sędzia z Los Angeles jest pod wrażeniem zaangażowania, z jakim Chris Brown podszedł do wykonywania prac społecznych, na które został skazany.
 • Kuba Wojewódzki uniewinniony!

  Kuba Wojewódzki uniewinniony!

  Stołeczny sąd uniewinnił Kubę Wojewódzkiego od zarzutu uszkodzenia wartej 457 zł szyby w prywatnym aucie, uznając, że nie miał on zamiaru dokonać przestępstwa. Prokuratura chciała dla showmana 3 tys. zł grzywny. Pokrzywdzony wnosił o skazanie go na prace społeczne. Wojewódzki domagał się uniewinnienia.
 • Zaczął sprzątać chodniki

  Zaczął sprzątać chodniki

  Chris Brown, skazany za pobicie swojej byłej dziewczyny Rihanny, rozpoczął w środę (16 września) sześciomiesięczne prace społeczne.
 • 63-latek spalił 17 tysięcy funtów

  63-letni Leo Casey z Sherwood w hrabstwie Nottingham został skazany na prace społeczne za spalenie pliku banknotów we własnym domu - donoszą brytyjskie media.