praca

Artykuły - Praca (3118)

Filmy - Praca (117)

 • Mężczyzna został "zaatakowany" przez szczeniaki. Urocze

  Po ciężkim dniu pracy, chyba każdy chciałby być na miejscu tego mężczyzny.
 • Kto traci najwięcej podejmując pracę

  Dodatkowy dochód, uzyskany z pójścia do pracy przez drugiego rodzica, był w Polsce procentowo najniższy wśród państw Unii Europejskiej. Dotyczyło to 2016 r., a wprowadzenie programu 500+ jeszcze ten problem pogłębiło, zwłaszcza gdy chodzi o rodziny z jednym dzieckiem.
 • Czy premie rzeczywiście motywują do pracy?

  Dlaczego urzędnicy w administracji rządowej regularnie dostają premie? - Polski system przyznawania premii jest dość niezrozumiały - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Miłosz Brzeziński. - Zazwyczaj są to premie uznaniowe, więc nie do końca wiadomo za co - dodał konsultant biznesowy. - Jeśli ktoś dostanie za dużą premię, albo spodziewa się dużej premii, to przestaje być kreatywny - podkreślił. Dlaczego tak jest? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Nie ma cię na Facebooku? W przyszłości możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy

  W Polsce nadal pracy najczęściej szuka się na serwisach rekrutacyjnych. Jednak coraz więcej z nas wykorzystuje w tym celu również portale takie jak Facebook czy LinkedIn. Przykład idzie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znajdowanie zatrudnienia za pośrednictwem mediów społecznościowych już od jakiegoś czasu nie jest niczym nadzwyczajnym.