praca

Artykuły - Praca (1893)

Filmy - Praca (151)

 • Szukanie pracy w czasie pandemii i kryzysu

  Specjalistka ds. rynku pracy Paulina Łukaszuk opowiedziała, jakie branże mają największe problemy w czasie pandemii koronawirusa i ogólnej kwarantanny. Jak w tym czasie szukać pracy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Przedsiębiorcy potrzebują nowych przepisów regulujących pracę zdalną

  Coraz więcej pracowników korzysta z możliwości pracy zdalnej. Dzieje się tak dzięki dostępności technologii cyfrowej i Internetu – ale praca zdalna odpowiada także na zmieniające się potrzeby pracowników i rosnącą konkurencję na rynku pracy. Gdy poszukiwany przez przedsiębiorcę pracownik opiekuje się dziećmi, daleko mieszka, lub inny czynnik społeczno-ekonomiczny powstrzymuje go przed przyjazdem do biura – pracodawcy często decydują się na zatrudnienie zdalne. Taka forma pracy ma wiele dobrych stron – pozwala pracownikowi na ustalanie własnego grafiku, przez co polepsza się jego wydajność i zwiększa się możliwość połączenia życia zawodowego z prywatnym. Tak elastyczne podejście do zatrudnienia pozwala realizować się na rynku pracy wielu osobom, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą pracować w tradycyjny sposób. Praca zdalna niesie jednak za sobą pewne niebezpieczeństwa.
 • Zjawiskowa dziennikarka zaczęła pracę w angielskim klubie. Fani są zachwyceni

  Gra Manchesteru United w tym sezonie nie zachwyca. „Czerwone Diabły” po dwunastu kolejkach z czterema zwycięstwami, czterema remisami i czterema porażkami zajmują siódme miejsce w tabeli Premier League. Fani z Old Trafford mają jednak powody do radości. Pracę w klubie w roli reporterki rozpoczęła zjawiskowa Kristy Shelts. (Agencja TVN/x-news)
 • To jego pierwszy dzień w nowej pracy. Nie zazdrościmy...

  Pierwszy dzień w pracy może być trudny i stresujący. Nowe obowiązki, wdrożenie się w system pracy itd. Osoba obsługująca wózek widłowy z nagrania, nie będzie dobrze tego dnia wspominać.