ppogoda

Artykuły - Ppogoda (3)

 • Pogoda na święta i sylwestra

  Pogoda na święta i sylwestra

  Najnowsze długoterminowe prognozy na święta nie pozostawiają żadnych złudzeń. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane i duże, lokalnie popada deszcz, a o śniegu nie ma mowy. Termometry wskażą dodatnie wartości, nawet do 7 stopni Celsjusza. Bardziej zimowa aura ma nam towarzyszyć dopiero w sylwestra. Prószyć ma na południu kraju, a na Podlasiu termometry wskażą wartości poniżej zera.
 • Długoterminowe prognozy pogody na początek grudnia

  Długoterminowe prognozy pogody na początek grudnia

  Sobota na ogół pochmurna i z opadami deszczu połączonego ze śniegiem, a w górach samego śniegu. Z kolei w niedzielę przejaśnień i rozpogodzeń będzie nieco więcej, zwłaszcza na południu kraju. Początek grudnia zapowiada się całkiem korzystnie. Chwil ze słońcem ma być całkiem sporo. Jednak już 6 grudnia spodziewane jest załamanie pogody. Popada śnieg, a temperatura w ciągu dnia spadnie poniżej zera. W kolejnych dniach jeszcze zimniej. Mróz w ciągu dnia będzie trzymał. W wielu regionach zrobi się też biało.
 • Prognozy: Upalnie i burzowo. Możliwe gradobicia. Synoptycy ostrzegają

  Prognozy: Upalnie i burzowo. Możliwe gradobicia. Synoptycy ostrzegają

  Ciepło, gorąco, upał. Przed nami kolejny bardzo gorący dzień. Temperatura wzrośnie nawet do 37 stopni Celsjusza. Jednocześnie synoptycy ostrzegają przed burzami, miejscami gwałtownymi, połączonymi z ulewnym deszczem i silnym wiatrem osiągającym w porywach nawet do 85 kilometrów na godzinę. Niewykluczone są również lokalne gradobicia. We wtorek czeka nas zmiana aury. Szykuje się spadek temperatur i to znaczny.