pożyczki przez internet

Artykuły - Pożyczki przez internet (6)

 • Startuje internetowa platforma finansowa

  Startuje internetowa platforma finansowa

  Rusza Bancovo - internetowa platforma do zaciągania pożyczek i kredytów, ale w przyszłości także innych produktów finansowych. Będzie można najpierw porównać oferty, wybrać i szybko otrzymać pieniądze na konto.
 • Jak szybkie są szybkie pożyczki przez internet? Sprawdzamy!

  Jak szybkie są szybkie pożyczki przez internet? Sprawdzamy!

  Potrzebujesz gotówki i szukasz firmy, która wypłaci ją naprawdę szybko? Analitycy serwisu Wybierarka.pl prześwietlili proces udzielania pożyczek i wskazali trzy konkretne elementy decydujące o szybkości pożyczek. Dowiesz się, jak wybrać pożyczkę, by czekać jak najkrócej.
 • MF: Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!"

  MF: Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!"

  Policjanci apelują do osób starszych i tych, które się nimi opiekują, by uważać na różnego rodzaju oferty związane ze zmianą operatora np. telewizji kablowej czy usług energetycznych.
 • Brytyjski kaganiec dla chwilówek

  Brytyjski kaganiec dla chwilówek

  Firmy udzielające tzw. chwilówek, czyli wysoko oprocentowanych pożyczek krótkoterminowych, są zmorą polskiego systemu finansowego. Nadzieja na poskromienie nieetycznego procederu płynie z Wysp Brytyjskich. Rynkowy potentat Wonga został zmuszony na początku października przez tamtejszego regulatora do anulowania wartego 220 mln długu około 330 000 swoich klientów i wprowadzenia fundamentalnych zmian w regulaminie.
 • Zabójcze pożyczki przez sms-y

  Zastanów się dwa razy, zanim podpiszesz umowę! Czeska firma o nazwie Polska Finansowa Kredytowa, która oferuje pożyczki przez internet, a nawet przez sms-y, naciąga ludzi w całym kraju.
 • E-pożyczki bez prowizji

  E-pożyczki bez prowizji

  Każdy będzie mógł zarabiać na udzielaniu pożyczek przez internet. Oprocentowanie transakcji nie będzie mogło przekraczać 26 proc. w skali roku. Pieniądze za niesolidnego dłużnika zwróci nam firma ubezpieczeniowa.

Filmy - Pożyczki przez internet (1)

 • 40 proc. pożyczek gotówkowych jest udzielanych przez internet

  W tym roku co druga pożyczka poza sektorem bankowym będzie udzielana przez internet – liczą przedstawiciele firm pożyczkowych. Z tego sposobu zaciągania pożyczek korzysta coraz więcej osób, zwłaszcza młodych. Segment ten dopiero się rozwija, ale optymistyczne dane płynące z gospodarki dają nadzieję na dalsze wzrosty. – Gdy wchodziliśmy na polski rynek, czyli w 2012 roku, pożyczki przez internet stanowiły 10, może 15 proc. wszystkich udzielanych poza sektorem bankowym. Dzisiaj można śmiało powiedzieć, że to jest około 40 proc. Spodziewamy się, że w 2014 roku co najmniej co druga pożyczka będzie udzielana właśnie przez internet – mówi Loukas Notopoulos, prezes zarządu Vivus Finance, firmy specjalizującej się w udzielaniu pożyczek online.