poznański

Artykuły - Poznański (49)

 • Kapuśniak z pomidorami

  Kapuśniak z pomidorami

  Pomidory dodadzą zupie nie tylko koloru, ale też smaku.
 • Peszko zawieszony na trzy mecze

  Pomocnik Lecha Poznań Sławomir Peszko został zdyskwalifikowany przez UEFA na trzy mecze - poinformował poznański klub. To oznacza, że pomocnik mistrza Polski nie będzie mógł zagrać w meczach 4. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej z Dnipro Dniepropietrowsk.
 • Sąd chce większej opłaty za wniosek pracowników ZNTK

  Poznański sąd, w którym złożony został wniosek ws. upadłości ZNTK domaga się opłacenia go przez wszystkie 240 podpisane pod nim osoby i zwrócił wniosek do uzupełnienia. Adwokat reprezentujący pracowników firmy zapowiada złożenie zażalenia.
 • Sting na otwarcie stadionu w Poznaniu

  Sting na otwarcie stadionu w Poznaniu

  Oficjalne otwarcie zmodernizowanego Stadionu Miejskiego w Poznaniu zaplanowano na 20 września, a uroczystość oddania do użytku pierwszej areny piłkarskich mistrzostw Europy 2012 roku uświetni koncert Stinga - poinformował prezydent miasta Ryszard Grobelny.
 • Kenijczycy zdominowali poznański półmaraton

  Kenijczycy zdominowali 3. Poznań Półmaraton, w którym udział wzięło 2718 osób z 16 krajów. Na podium stanęli Cosmas Kyeva, Julius Arile i Vestus Chemjor. Czwarty był Karol Rzeszewicz (Zantyr Sztum). W gronie kobiet zwyciężyła Kenijka Helah Kiprop.
 • Haris Handzić wypożyczony z Lecha do FK Sarajevo

  Sprowadzony przed rokiem do Lecha Poznań bośniacki piłkarz Haris Handzić został wypożyczony na pół roku do FK Sarajevo - poinformował poznański klub.
 • Co z niemieckim śledztwem?

  Co z niemieckim śledztwem?

  Poznański pion śledczy IPN prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania ponad 1000 więźniów, w tym wielu Polaków, w Gardelegen (Niemcy). Tuż przed wyzwoleniem w 1945 r. zostali oni żywcem spaleni w stodole - pisze "Nasz Dziennik".
 • Rengifo na liście transferowej Lecha

  Hernan Rengifo, napastnik Lecha Poznań został oficjalnie umieszczony na liście transferowej. Wszystko wskazuje na to, że Peruwiańczyk już zimą opuści poznański zespół.
 • II edycja Festiwalu Teatrów Zależnych w Poznaniu

  18 przedstawień przygotowanych przez teatry alternatywne będzie można obejrzeć w ramach drugiej edycji Festiwalu Teatrów Zależnych, który w środę rozpoczął się w Poznaniu.
 • Zwycięstwo Grabowskiego w szybowcowych MP w klasie Klub A

  Pilot Aeroklubu Włocławskiego Łukasz Grabowski zdobył tytuł mistrza Polski w klasie Klub A. Zawody rozegrano na lotnisku Rudniki w rejonie Częstochowy.