Film - pożar

Synonimy:
pozar, pożar endogeniczny pożarna pożarowe pożary
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pożar (10)

 • Japonia: Pożar studia animacji. 33 osoby nie żyją

  Japonia: Pożar studia animacji. 33 osoby nie żyją

  Do 33 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych pożaru, do którego doszło w czwartek w studiu animacji na przedmieściach Kioto w środkowo-zachodniej części wyspy Honsiu w Japonii - informuje "The Guardian". Wcześniej agencja AFP informowała o 24 zabitych.
 • Pożar w mieszkaniu Roberta De Niro

  Pożar w mieszkaniu Roberta De Niro

  W nowojorskim apartamencie amerykańskiego aktora Roberto de Niro wybuchł pożar. Jak podała gazeta "New York Post" powodem była suszarka do ubrań, która w trakcie pracy się zapaliła.
 • Kate Winslet uciekła z pożaru

  Kate Winslet uciekła z pożaru

  Angielska gwiazda filmowa Kate Winslet wraz ze swym partnerem i dziećmi oraz pozostałymi gośćmi zdołała uciec z pożaru, który wybuchł w luksusowej willi miliardera Richarda Bransona na prywatnej wyspie Necker na Karaibach.
 • Zginął w pożarze domu?

  Zginął w pożarze domu?

  W domu szwedzkiego aktora Pera Oscarssona znaleziono ludzkie szczątki po tym, jak w piątek, 31 grudnia, dom artysty spłonął w pożarze.
 • Pożar na planie "Samego życia"

  Pożar na planie "Samego życia"

  Pożar! Pożar! Coś nareszcie dzieje się! - moglibyśmy zakrzyknąć za tytułem słynnego dokumentu Marka Piwowskiego. Jesteśmy jednak na planie serialu "Samo życie", gdzie - jak to w życiu - przytrafiają się i pożary...
 • Festiwal w Gdyni: Pożar ugaszony

  Festiwal w Gdyni: Pożar ugaszony

  Gdynia odzyskała twarz. Zakończony w sobotę, 19 września, 34. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to pierwiosnek odnowy w polskim kinie. Pożar ugaszony, ale jak śpiewa ostatnio Andrzej Grabowski: "Ja wam mówię jest dobrze, ale nie najgorzej jest".
 • Uciekał z płonącego domu

  Uciekał z płonącego domu

  Znany aktor hollywoodzki Nick Nolte musiał we wtorek, 7 października, uciekać ze swojego luksusowego domu w Malibu (Kalifornia), w którym wybuchł pożar.
 • Wallace i Gromit uratowani z pożaru

  Wallace i Gromit uratowani z pożaru

  Oryginalne figurki Wallace'a i Gromita, bohaterów kultowej kreskówki, zostały uratowane z pożaru, który w poniedziałek, 10 października, wybuchł w domu ich twórcy, Nicka Parka. Ogień strawił trzy piętra posiadłości w mieście Bristol, w której znajduje się studio animacyjne Aardman Animations.
 • Johnny Depp w płomieniach

  Johnny Depp w płomieniach

  Pożar na planie filmu "The Pirates of the Caribbean" spowodował straty w wysokości 350 tysięcy dolarów. Ogień wybuchł w halach studia Walt Disney Co. w Burbank w Kalifornii, we wtorek, 10 września. Nikt nie został na szczęście ranny. Informacje przekazali mediom przedstawiciele wytwórni. W filmie Gore'a Verbinskiego główne role grają Johnny Depp, Geoffrey Rush i Orlando Bloom.
 • Spłonęła willa Drew Barrymore

  Spłonęła willa Drew Barrymore

  Pożar poważnie zniszczył w niedzielę, 18 lutego, willę Drew Barrymore ("Chłopaki na bok", "Aniołki Charliego") w Los Angeles. Na szczęście, jak informują amerykańskie media, aktorka ani jej mąż, komik Tom Green ("Ostra jazda", "Aniołki Charliego"), nie odnieśli żadnych obrażeń.