pożar samochodu

Artykuły - Pożar samochodu (5)

 • Podczas ucieczki doszło do wypadku. Samochód doszczętnie spłonął

  We wtorek w nocy (3 listopada) policja w Ostrowie Wielkopolskim dostała zgłoszenie o włamaniu do sklepu. Podczas ucieczki samochodem w kierunku Pleszewa złodzieje wypadli z drogi i wjechali w szklarnię.
 • Indie: Roztrzaskał samochód jadąc 250 km/h. Auto spłonęło

  Kierujący porsche 911 mężczyzna znacznie przesadził z prędkością. Jadąc aż 250 km/h wpadł w poślizg, a jego sportowy samochód uderzył w barierki i zapalił się.
 • Pożar samochodu na moście Gdańskim. Ruch był zablokowany, jest wznowiony

  Policja wznowiła ruch na Moście Gdańskim w Warszawie. W czwartek przeprawa w stronę centrum była przez ponad dwie godziny zamknięta po pożarze samochodu.
 • Chłopiec podpalił auto

  Pożar samochodu w Skierniewicach, w którym ciężko poparzeni zostali dwaj bracia w wieku dwóch i czterech lat, powstał najprawdopodobniej od płomienia zapalniczki znalezionej na podłodze auta; mógł bawić się nią jeden z chłopców.
 • "Najgorętszy" model Nissana

  "Najgorętszy" model Nissana

  Nissan opracował właśnie swój "najgorętszy" model, który jest w stanie osiągnąć 350 w czasie poniżej 10 sekund... Stopni Celsjusza oczywiście! Chodzi o specjalnie zmodyfikowany model Micra, który wybucha płomieniami po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku. Pojazd jest wykorzystywany do treningu załogi fabryki Sunderland w opracowywaniu strategii i zasad postępowania w przypadku pożaru samochodu na terenie zakładów.