pożar

Synonimy:
pozar, pożar endogeniczny pożarna pożarowe pożary
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pożar (1100)

Filmy - Pożar (37)

 • Miasteczko pochłonięte przez ogień. To trzeba zobaczyć

  W ostatnim czasie dochodzą do nas relacje z Kalifornii, przez którą przetacza się fala pożarów. Płoną nie tylko lasy, ale i miasteczka. Zobaczcie, jak wygląda takie miejsce po przejściu żywiołu.
 • Cała rodzina wyskakuje przez okno z płonącego mieszkania

  Pożar mieszkania, spowodowany najprawdopodobniej prozaicznym zostawieniem patelni na gazie, zmusił tę rodzinę do desperackich kroków. Uciekając przed pożogą, wyskakiwali przez okno na rozpostartą przez sąsiadów i przechodniów płachtę. Na początku rodzice wyrzucili dwójkę dzieci. Sami skakali jako ostatni i widać, że nie była to łatwa sztuka. Tym bardziej, że musieli minąć pawilon tarasujący trasę lotu na wysokości pierwszego piętra. Na szczęście wszyscy przeżyli i pożar, i ów przerażający skok. Po wszystkim, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala z powodu zatrucia dymem.
 • Dramat golfisty Davida Love'a. Stracił posiadłość wartą 4,5 mln dolarów. Wideo

  W piątek w USA w stanie Georgia spłonęła rezydencja warta 4,5 miliona dolarów należąca do golfisty Davida Love'a. Sportowiec wydał oświadczenie, że nikt nie ucierpiał. Wideo z pożaru pojawiło się w mediach społecznościowych.
 • Przyroda Australii wraca do życia

  Ciężko uwierzyć, że to to samo miejsce. Pewien australijski strażak pokazał dwa zrobione przez siebie nagrania. Na pierwszym z nich widać dym i pożogę australijskiego krajobrazu nagraną w najcięższym momencie walki z pożarami, które pustoszyły kraj. Na drugim nagraniu widzimy sytuację miesiąc później. Padający intensywnie deszcz pomógł przyrodzie wrócić do życia i pięknej zieleni.