pożar

Synonimy:
pozar, pożar endogeniczny pożarna pożarowe pożary
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pożar (1097)

Filmy - Pożar (64)

 • Odpalił fajerwerki w alejce, przez niego spłonął blok. Nowojorczyk usłyszał zarzuty

  Mieszkaniec Brooklyna został aresztowany po spowodowaniu pożaru w jednym z bloków. Mężczyzna nielegalnie odpalił fajerwerki w alejce, a jeden z wystrzelonych pocisków wleciał przez okno do jego własnego mieszkania. Sprawca został oskarżony o podpalenie. Do ugaszenia ognia zadysponowano 12 wozów oraz 60 strażaków.
 • Cała rodzina wyskakuje przez okno z płonącego mieszkania

  Pożar mieszkania, spowodowany najprawdopodobniej prozaicznym zostawieniem patelni na gazie, zmusił tę rodzinę do desperackich kroków. Uciekając przed pożogą, wyskakiwali przez okno na rozpostartą przez sąsiadów i przechodniów płachtę. Na początku rodzice wyrzucili dwójkę dzieci. Sami skakali jako ostatni i widać, że nie była to łatwa sztuka. Tym bardziej, że musieli minąć pawilon tarasujący trasę lotu na wysokości pierwszego piętra. Na szczęście wszyscy przeżyli i pożar, i ów przerażający skok. Po wszystkim, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala z powodu zatrucia dymem.
 • Floryda: Autostrada spowita dymem. Ogień zagrażał kierowcom

  W ostatnim czasie, w okolicy miejscowości Naples na Florydzie strażacy zmagali się z kilkoma pożarami lasów. Jeden z nich zagrażał kierowcom na drodze międzystanowej nr 74. Na nagraniu możemy zobaczyć spowitą dymem drogę i helikopter, który próbuje ugasić pożar.
 • Dramat golfisty Davida Love'a. Stracił posiadłość wartą 4,5 mln dolarów. Wideo

  W piątek w USA w stanie Georgia spłonęła rezydencja warta 4,5 miliona dolarów należąca do golfisty Davida Love'a. Sportowiec wydał oświadczenie, że nikt nie ucierpiał. Wideo z pożaru pojawiło się w mediach społecznościowych.