poząr

Artykuły - Poząr (45)

 • Miedź drożeje przed danymi i z powodu pożaru

  Miedź na giełdzie w Londynie drożeje przed popołudniowymi danymi z rynku pracy w USA. Ceny metalu rosną też w reakcji na informację o pożarze w największej w Mongolii kopalni miedzi i złota - informują maklerzy. Miedź w dostawach trzymiesięcznych na LME kosztuje 6.488,00 USD za tonę, po wzroście o 68 USD.
 • Przekręt na pożar

  Przekręt na pożar

  Pali się wszystko. Domy, samochody, magazyny, ludzi, uprawy, sprzęt. Bo ogień rozprzestrzenia się błyskawicznie, pochłania wszystko w mgnieniu oka. Był dom i nie ma domu. Dlatego niemal zawsze, kiedy ktoś chce popełnić przestępstwo ubezpieczeniowe na dużą skalę, rozważa użycie ognia - mówi Robert Dąbrowski.
 • Pożar na terenie Hutmen S.A.

  Raport bieżący nr 12/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufneZarząd Hutmen S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym ok. godziny 13 doszło do pożaru na terenie Hutmen S.A. we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 241, w części wynajmowanej przez Spółkę firmie zewnętrznej. Pożar nie dotyczył ciągu technologicznego Hutmen S.A. i nie stanowił zagrożenia w zakresie produkcji realizowanej przez Spółkę. Podstawa prawna: art. 56 ust.1 ustawy
 • Pożar dreamlinera na lotnisku Heathrow

  Pożar dreamlinera na lotnisku Heathrow

  Podlondyńskie lotnisko Heathrow (jeden z największych węzłów komunikacji pasażerskiej na świecie) zamknęło w piątek obydwa pasy startowe z powodu pożaru w samolocie etiopskich linii lotniczych. Rzecznik portu lotniczego powiedział, że w zaparkowanym samolocie nie było pasażerów. Z relacji telewizyjnych wynika, że chodzi o Boeinga 787 Dreamlinera.
 • "Ranczo": Strajk, porwanie i pożar

  "Ranczo": Strajk, porwanie i pożar

  Strajk w urzędzie gminy, porwanie pani wójt, a na dodatek gigantyczny pożar, który rozpali Kusy! Tak zakończy się siódma seria "Rancza".
 • Pożar ugaszony, obawy pozostały.

  Poniedziałkowa sesja na rynku głównej pary walutowej przyniosła dalsze osłabienie euro wobec dolara prowadzące do testu wsparcia na 1,284 USD. Choć Cyprowi udało się uniknąć niewypłacalności to jednak trudno jest zakładać, że na rynki powróci trwały optymizm i inwestorzy przystąpią do nabywania aktywów nominowanych w euro.
 • W domu Ozzy'ego wybuchł pożar

  W domu Ozzy'ego wybuchł pożar

  Wokalista Ozzy Osbourne potrzebował pomocy lekarskiej po tym, jak poparzył sobie głowę i zranił rękę, próbując ugasić pożar w swojej rezydencji.
 • PGE zapowiada wzrost produkcji po pożarze w El. Turów

  PGE skompensuje wyłączenie w związku z pożarem trzech bloków w Elektrowni Turów wzrostem produkcji w innych elektrowniach grupy - podała spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna w komunikacie prasowym.
 • Pożar w zakładzie cynkowniczym

  Raport bieżący nr 80/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd FAM Grupa Kapitałowa S.A. informuje, że w nocy z niedzieli na poniedziałek miał miejsce pożar w Zakładzie Cynkowniczym w Obornikach. Wskutek tego zdarzenia zniszczeniu uległa trawialnia, proces produkcyjny w zakładzie został zatrzymany. Zarząd informuje, że moc produkcyjna posiadana w innych zakładach pozwala nam przypuszczać, że możemy zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów.
 • Rihanna uciekała przed pożarem

  Rihanna uciekała przed pożarem

  Gwiazda popu Rihanna znalazła się wśród 300 ewakuowanych gości hotelu Corinthia w Londynie.