potrzeba

Artykuły - Potrzeba (157)

 • Jak wziąć pożyczkę szybko i bezpiecznie?

  Jak wziąć pożyczkę szybko i bezpiecznie?

  Dla nikogo nie będzie niespodzianką, że szybkość otrzymania pieniędzy, na jaką pozwala skorzystanie z oferty pozabankowych firm pożyczkowych, jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do wzrostu popularności tego rozwiązania. W kryzysowej sytuacji, kiedy dodatkowe środki potrzebne są nam możliwie jak najszybciej, wybór chwilówki jest po prostu wygodniejszy, niż poświęcanie czasu na załatwianie formalności w banku.
 • Dolina blockchainowa w Polsce? Potrzeba zgody Morawieckiego

  Dolina blockchainowa w Polsce? Potrzeba zgody Morawieckiego

  Polska ma szansę znaleźć się w czołówce państw rozwijających blockchain - twierdzi Bogdan Szafrański, członek rady nadzorczej Polskiego Funduszu Rozwoju. Z kolei prof. Krzysztof Piech, ekonomista z uczelni Łazarskiego, uważa, że szturmem zdobywająca rynek technologia jest ważniejsza od inwestycji w samochody elektroniczne, a w Polsce mogłaby powstać dolina blockchainowa. Jest tylko jeden warunek: potrzeba zgody premiera.
 • Ekonomiści: Za rok wyhamowanie gospodarki. Potrzeba działań, by nie było głębokie

  Ekonomiści: Za rok wyhamowanie gospodarki. Potrzeba działań, by nie było głębokie

  - Na przełomie 2018 i 2019 r. dynamika polskiego wzrostu gospodarczego wyhamuje, a spowolnienie może potrwać co najmniej 6-8 kolejnych kwartałów - prognozują ekonomiści, uczestniczący w piątkowej debacie w Szczyrku. Wskazali na potrzebę działań, łagodzących głębokość spodziewanego spadku.
 • KSF: Jest potrzeba porozumienia banków i klientów ws. restrukturyzacji kredytów frankowych

  KSF: Jest potrzeba porozumienia banków i klientów ws. restrukturyzacji kredytów frankowych

  Istnieje potrzeba restrukturyzacji walutowych kredytów mieszkaniowych na zasadzie dobrowolnego porozumienia pomiędzy bankami i kredytobiorcami, uznał w piątek Komitet Stabilności Finansowej w składzie: prezes NBP, szef KNF, prezes BFG i przedstawiciel MF.
 • Na czym polega rodzicielstwo bliskości?

  Na czym polega rodzicielstwo bliskości?

  Autorzy książki "Księga Dziecka" Martha i William Sears wyjaśnili w studiu "Dzień Dobry TVN", na czym polega ich teoria rodzicielstwa bliskości. - W każdym kraju najcenniejszym zasobem są dzieci - przyznał William Sears. Małżeństwo wytłumaczyło też, czy matka powinna spać w jednym łóżku z dzieckiem.
 • Taruta: Potrzeba 180 mln zł, by uratować Stocznię Gdańsk

  Taruta: Potrzeba 180 mln zł, by uratować Stocznię Gdańsk

  Potrzeba 180 mln zł, by Stocznia Gdańsk odzyskała rentowność - ocenia jej główny akcjonariusz Siergiej Taruta. Zarzuca Agencji Rozwoju Przemysłu, że nie interesuje jej rozwój zakładu. Dalsze finansowanie stoczni z publicznych pieniędzy jest nieuzasadnione - odpowiada ARP.
 • Sfinansowano 91 proc. potrzeb pożyczkowych państwa

  Po lipcu resort finansów ma sfinansowane 91 proc. potrzeb pożyczkowych państwa na 2013 rok, czyli 132,6 mld zł, a poziom długu krajowego wyniósł 559,9 mld zł - poinformowało ministerstwo w piątkowym komunikacie.
 • Ministerstwo Finansów ma sfinansowane 88 proc. potrzeb

  Ministerstwo Finansów ma obecnie sfinansowane 88 proc. potrzeb pożyczkowych i wobec narastających turbulencji na rynkach może nie przeprowadzać aukcji obligacji w lipcu i sierpniu - powiedział na posiedzeniu komisji sejmowej wiceminister finansów Wojciech Kowalczyk.
 • Fala kradzieży dla własnych potrzeb

  Hiszpańscy rolnicy mają nowy problem. Borykają się teraz już nie tylko z zaniżonymi cenami, powodziami czy gradem, ale również kradzieżami. Jak informuje rolniczy związek zawodowy COAG (czyt. koag), na godzinę średnio dochodzi do trzech takich przestępstw. Jedynym skutecznym sposobem ochrony jest pilnowanie pól przez całą dobę.
 • Odwieczny problem z parkowaniem...

  Odwieczny problem z parkowaniem...

  Jazda samochodem sprawia wielu kierowcom dużą przyjemność, ta kończy się jednak, gdy pojawia się potrzeba zaparkowania.

Filmy - Potrzeba (1)