potrawka

Artykuły - Potrawka (1)

Filmy - Potrawka (30)

 • Szybka przekąska - dietetyczny por z jabłkiem i śliwkami

  Jeśli szukacie szybkiej, pysznej przekąski, która będzie i sycąca, i smaczna, a jednocześnie będzie spełniała kryteria diet i zdrowych sposobów żywienia, wypróbujcie szybką przekąskę z porem w roli głównej. Odrobinę siekanego pora, suszone śliwki, soczyste jabłko - tylko tyle potrzeba, by po paru chwilach cieszyć się przepysznym, sycącym i zdrowym daniem!
 • Ekspresowe leczo – zrobisz je w parę chwil!

  Leczo kojarzy się zwykle z potrawą, której przyrządzenie wymaga mnóstwa czasu. Nie musi tak być. Dzięki prostemu przepisowi możesz przygotować ekspresowe leczo! Jak nazwa wskazuje, ugotowanie dania jest ekspresowe, więc nie obawiaj się, że spędzisz kilka godzin w kuchni. Smak ekspresowego leczo jest identyczny jak tradycyjna wersja. Spróbuj!
 • Japchae – koreańskie danie z wołowiną

  Japchae jest jednym z najbardziej popularnych dań koreańskich. To potrawka z makaronu z dodatkiem pociętych w słupki warzyw i pasków wołowiny. Japchae wymaga marynowania mięsa, ale przygotowanie dania nie zajmuje dużo czasu. Dzięki sezamowi i grzybom ma aromatyczny smak charakterystyczny dla kuchni Dalekiego Wschodu. Sprawdź, jak przyrządzić perfekcyjne japchae.
 • Wyborne kadai paneer

  Kadai paneer to jedno z najsmaczniejszych dań kuchni indyjskiej. Jest to ser z mleka krowiego zakwaszany sokiem z cytryny duszony w sosie warzywnym z dodatkiem orientalnych przypraw. Kadai paneer bardzo łatwo zrobić w domu. Kochasz smaki kuchni azjatyckich? Koniecznie musisz wypróbować nasz przepis na aromatyczny kadai paneer.