potrącenie

Artykuły - Potrącenie (57)

Filmy - Potrącenie (6)

 • Co za refleks! W ostatniej chwili uniknął potrącenia

  Nie lada refleksem wykazał się policjant z Irving w Teksasie. Sam Hall, bo o nim mowa, przebywał na poboczu jednej z autostrad, gdzie wykonywał czynności wobec zatrzymanego kierowcy. Nagle wprost na niego zaczęła sunąć osobówka. Mężczyzna w ostatniej chwili uskoczył, dzięki czemu uniknął potrącenia. W zdarzeniu ucierpiał motocykl policjanta. (STORYFUL/x-news)
 • Staranował kobietę na skrzyżowaniu!

  Do tego wypadku doszło w Chinach, podczas gdy kobieta wracała ze zbiorów kapusty. Na skrzyżowaniu w jej pojazd uderzył samochód. Kobieta szybko podniosła się i zaczęła zbierać zgubę. Poszkodowaną przewieziono do szpitala z niewielkimi obrażeniami.
 • Krwawe żniwo w Halloween. Nie żyją trzy nastolatki

  To miał być wieczór wypełniony zabawą i radością. Niestety, zakończył się tragicznie. Cała Ameryka poruszona jest śmiercią trzech nastolatek z Kalifornii, które zginęły potrącone przez pędzący samochód w Santa Ana. Do wypadku doszło w noc Halloween. Dziewczynki wybrały się na tradycyjny spacer w przebraniach, związany ze zwyczajem „cukierek albo psikus”. Ofiary to 13-letnie bliźniaczki Lexi i Lexandra Perez oraz ich rówieśniczka, Andrea Gonzalez. Rozpędzona Honda typu SUV uderzyła w nie, gdy przechodziły przez pasy. Dwie z nich zginęły na miejscu, a trzecia zmarła na rękach ratowników medycznych. W pobliżu miejsca tragedii mieszkańcy miasta składają kwiaty, nie kryjąc swego smutku i oburzenia postawą kierowcy, który po potrąceniu nastolatek uciekł. Sprawiedliwość go jednak nie ominie - został już ujęty i niebawem usłyszy zarzuty.
 • Ominęła radiowóz, potrąciła pieszą na pasach

  Mieszkanka Białegostoku ominęła stojący przed przejściem dla pieszych radiowóz i, nie zatrzymując się, uderzyła w przechodzącą po pasach kobietę. Potrąconej nic poważnego się nie stało - z ogólnymi potłuczeniami przewieziono ją do szpitala. Zdarzenie na ul. Kopernika nagrała policyjna kamera. - Kierującej zatrzymano prawo jazdy - mówi podinsp. Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy KWP w Białymstoku.