potrącenie

Artykuły - Potrącenie (57)

 • Potrącenia niealimentacyjne z innych świadczeń niż pensja

  Potrącenia niealimentacyjne z innych świadczeń niż pensja

  Zasady dokonywania potrąceń z wynagrodzenia za pracę zostały określone w Kodeksie pracy. Jednak pracownicy oprócz wynagrodzenia za pracę, złożonego z różnych składników, otrzymują też inne świadczenia pieniężne, takie jak np. ekwiwalent za urlop czy pranie, nagrody jubileuszowe czy odprawy emerytalno-rentowe albo ekonomiczne.
 • Częstochowa: Rodzice i dwie córki potrącone na przejściu dla pieszych

  Czteroosobowa rodzina potrącona na przejściu dla pieszych w centrum Częstochowy. Wszyscy są w szpitalu. Sprawca wypadku jest teraz przesłuchiwany.
 • Pijany kierowca potrącił policjanta

  Pijany kierowca potrącił policjanta

  44-latek z Łodzi podczas próby zatrzymania po policyjnym pościgu potrącił policjanta. Badanie wykazało w jego organizmie 1,8 promila alkoholu. Nietrzeźwy był także pasażer.
 • Śmiertelny wypadek w Jejkowicach. Zginęła 17-latka

  Śmiertelny wypadek w Jejkowicach. Zginęła 17-latka

  Późnym popołudniem w Jejkowicach koło Rybnika (woj. śląskie) doszło do tragicznego wypadku. 17-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód. Mimo prób reanimacji, nie udało się jej uratować.
 • Nowe fakty ws. śmiertelnego potrącenia 13-latka w Mikołowie

  Nowe fakty ws. śmiertelnego potrącenia 13-latka w Mikołowie

  Pojawiły się nowe fakty. ws. śmiertelnego potrącenia 13-latka w Mikołowie. Jak informuje "Dziennik Zachodni", świadek zdarzenia podał, iż sprawca przed tragedią zabrał nastolatkowi telefon komórkowy.
 • Śmiertelne potrącenie 13-latka. Nowe informacje dot. sprawcy

  Śmiertelne potrącenie 13-latka. Nowe informacje dot. sprawcy

  Sprawcą śmiertelnego potrącenia 13-latka w Mikołowie okazał się 37-letni mieszkaniec Zabrza. Grozi mu kara 12 lat więzienia.
 • 13-latek śmiertelnie potrącony w Mikołowie. Poszukiwania sprawcy

  13-latek śmiertelnie potrącony w Mikołowie. Poszukiwania sprawcy

  Śląska policja poszukuje sprawcy wypadku, w którym zginął 13-latek. Chłopak został potrącony przez forda mondeo. Kierowca samochodu uciekł z miejsca wypadku.
 • Śmiertelne potrącenie w Dębicy

  Śmiertelne potrącenie w Dębicy

  W Dębicy (woj. podkarpackie) doszło wczoraj do tragicznego wypadku. 75-letni mężczyzna wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Nie przeżył.
 • Śmiertelny wypadek w Klimkówce

  Śmiertelny wypadek w Klimkówce

  W Klimkówce na Podkarpaciu doszło do tragicznego wypadku. Jak informuje policja, rowerzysta wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym samochodzie. Zginął na miejscu.
 • 17-latek śmiertelnie potrącony w Kruszynie

  17-latek śmiertelnie potrącony w Kruszynie

  Na drodze krajowej nr 1 w Kruszynie (woj. śląskie) kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo śmiertelnie potrącił 17-latka.

Filmy - Potrącenie (2)

 • Staranował kobietę na skrzyżowaniu!

  Do tego wypadku doszło w Chinach, podczas gdy kobieta wracała ze zbiorów kapusty. Na skrzyżowaniu w jej pojazd uderzył samochód. Kobieta szybko podniosła się i zaczęła zbierać zgubę. Poszkodowaną przewieziono do szpitala z niewielkimi obrażeniami.
 • Krwawe żniwo w Halloween. Nie żyją trzy nastolatki

  To miał być wieczór wypełniony zabawą i radością. Niestety, zakończył się tragicznie. Cała Ameryka poruszona jest śmiercią trzech nastolatek z Kalifornii, które zginęły potrącone przez pędzący samochód w Santa Ana. Do wypadku doszło w noc Halloween. Dziewczynki wybrały się na tradycyjny spacer w przebraniach, związany ze zwyczajem „cukierek albo psikus”. Ofiary to 13-letnie bliźniaczki Lexi i Lexandra Perez oraz ich rówieśniczka, Andrea Gonzalez. Rozpędzona Honda typu SUV uderzyła w nie, gdy przechodziły przez pasy. Dwie z nich zginęły na miejscu, a trzecia zmarła na rękach ratowników medycznych. W pobliżu miejsca tragedii mieszkańcy miasta składają kwiaty, nie kryjąc swego smutku i oburzenia postawą kierowcy, który po potrąceniu nastolatek uciekł. Sprawiedliwość go jednak nie ominie - został już ujęty i niebawem usłyszy zarzuty.