InteriaTV - poszukiwania półrocznej Madzi

Filmy - Poszukiwania półrocznej Madzi (9)

 • Pogrzeb półrocznej Madzi z Sosnowca

  W Sosnowcu odbył się pogrzeb półrocznej Magdy. Po mszy ciało dziewczynki zostało pochowane na cmentarzu w pobliżu kościoła św. Józefa Rzemieślnika. Na miejscu zebrało się kilkaset osób, w tym policja (Agencja TVN/TVN24).
 • Co dalej z Krzysztofem Rutkowskim?

  Została podjęta decyzja o wyłączeniu materiałów do odrębnego postępowania w zakresie działań podejmowanych przez pana Rutkowskiego w tym postępowaniu - powiedziała Marta Zawada-Dybek, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach (źródło: TVN/TVN24).
 • Tępy uraz tyłogłowia przyczyną zgonu Madzi

  Prokuratura w Katowicach poinformowała, że wstępne wyniki sekcji zwłok 6-miesięcznej Magdy nie zaprzeczają zeznaniom jej matki. - Przyczyną zgonu był tępy uraz tyłogłowia - powiedziała Marta Zawada-Dybek, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach (źródło: TVN/TVN24).
 • Prokuratura o sekcji zwłok Madzi

  Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach Marta Zawada-Dybek powiedziała, że względy medyczne mogą uniemożliwić przeprowadzenie zaplanowanej na dziś sekcji zwłok Madzi (źródło: TVN/TVN24).
 • Rutkowski o sfingowanym napadzie

  Katarzyna, ukrywając dziecko, starała się sfingować napad na siebie i jednocześnie znaleźć takie miejsce, gdzie nie będzie ludzi - mówi detektyw Krzysztof Rutkowski (źródło: TVN/TVN24).
 • Chciała wiedzieć, jak oszukać wariograf?

  Monitorowaliśmy stronę (...) jak oszukać wariograf - mówi Krzysztof Rutkowski. Detektyw potwierdził, że matka półrocznej Madzi przyznała się, że wchodziła na stronę i próbowała przygotować się do badań (źródło: TVN/TVN24).
 • Rutkowski o matce poszukiwanej Magdy

  Na konferencji prasowej Krzysztof Rutkowski podsumował swoje śledztwo w sprawie zniknięcia 6-miesięcznej Magdy. Detektyw stwierdził, że wariant, zgodnie z którym to matka ukryła dziecko znalazł potwierdzenie w nagraniu, które przedstawił mediom (źródło: TVN/TVN24).
 • Matka mogła pomylić miejsce ukrycia ciała

  Według relacji detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, matka poszukiwanej półrocznej Madzi przekazała mu informację, gdzie porzuciła ciało. Biegły sądowy Dariusz Loranty uważa, że matka mogła źle wskazać miejsce, w którym dziecko zostało ukryte (źródło: TVN/TVN24).
 • Niedojrzała osobowość i poczucie winy

  Nadal nie wiadomo, gdzie znajdują się zwłoki półrocznej Magdy. Do ukrycia ciała przyznała się 22-letnia matka, która wcześniej twierdziła, że dziecko zostało porwane. Według psychiatry Janusza Heitzmana, może to świadczyć o niedojrzałości psychicznej oraz poczuciu winy rodzica.