poszukiwani

Synonimy:
poszukiwana, poszukiwany
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Poszukiwani (261)

 • Podlaskie: Chciał uniknąć kary. Schował się w stogu siana

  Podlaskie: Chciał uniknąć kary. Schował się w stogu siana

  Policjanci z Sejn zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna, by uniknąć kary, postanowił schować się w stogu siana. Kryjówka okazała się jednak niewystarczająca.
 • Gdańsk: Zaatakował kobietę. Rozpoznajesz go?

  Gdańsk: Zaatakował kobietę. Rozpoznajesz go?

  Policjanci ze Śródmieścia prowadzą czynności w sprawie rozboju, do którego doszło dzisiaj rano. Sprawca zaatakował kobietę idącą ulicą Świętojańską w Gdańsku, następnie zabrał pokrzywdzonej torebkę i uciekł. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.
 • RMF24: Odnalazł się 30-latek poszukiwany w Tatrach

  Policja znalazła poszukiwanego od poniedziałku w Tatrach 30-letniego mieszkańca Pruszkowa. Jak się okazało, mężczyzna nie wyszedł w góry. Przebywał w Zakopanem.
 • Łódź: Poszukiwania podejrzanego o napaść seksualną

  Łódź: Poszukiwania podejrzanego o napaść seksualną

  Policjanci z Łodzi poszukują mężczyzny, który dokonał przestępstwa o podłożu seksualnym.
 • RMF24: Próbował zgwałcić trzy kobiety. Szuka go policja

  RMF24: Próbował zgwałcić trzy kobiety. Szuka go policja

  Funkcjonariusze z Wrocławia opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który na początku stycznia próbował zgwałcić trzy kobiety. Do napadów doszło w okolicach ulic: Stalowa i Grabiszyńska.
 • Firmy informatyczne zwiększą zatrudnienie. Poszukiwani będą też pracownicy do e-bankowości

  Firmy informatyczne zwiększą zatrudnienie. Poszukiwani będą też pracownicy do e-bankowości

  Wydłużenie wieku emerytalnego, stworzenie kierunków dedykowanych i programów aktywizacyjnych dla młodzieży sprawiło, że zwiększyła się liczba pracowników na rynku. Wprowadzenie prosocjalnych rozwiązań spowodowało jednak zmniejszenie elastyczność rynku pracy. Na niedobór wykwalifikowanej kadry narzekają firmy informatyczne. Rośnie też zapotrzebowanie na pracowników w centrach badań i rozwoju. Rozwój e-bankowości sprawia, że pojawi się więcej stanowisk technologicznych
 • Policja szuka tego mężczyzny ws. potrącenia 13-latka

  Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z wczorajszą tragedią w Czarnówce w powiecie otwockim. Poszukiwany to 34-letni Mariusz N. W wypadku na Mazowszu zginął 13-letni chłopiec. Został śmiertelnie potrącony przez kierowcę jadącego srebrnym mercedesem.
 • Świętokrzyskie: Wypadek na DK 7 w Wodzisławiu

  Świętokrzyskie: Wypadek na DK 7 w Wodzisławiu

  Droga krajowa numer 7 w Wodzisławiu jest już przejezdna. W niedzielę wieczorem trasa była zablokowana po śmiertelnym potrąceniu pieszego.
 • Tragiczny wypadek w Wilczej Woli

  Tragiczny wypadek w Wilczej Woli

  34-letni mężczyzna, mieszkaniec Stalowej Woli, zginął na drodze w Wilczej Woli (woj. podkarpackie). Ciało mężczyzny oraz leżący obok rower zauważono w nocy na odcinku drogi pomiędzy Wilczą Wolą a Bojanowem. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 • Zawalił się 100-letni budynek. Poszukiwana 15-latka

  Zawalił się 100-letni budynek. Poszukiwana 15-latka

  W Lubece w Niemczech zawalił się 100-letni budynek. Ratownicy poszukują 15-letniej dziewczyny, która może być pod gruzami budynku.

Zdjęcia - Poszukiwani (1)

Filmy - Poszukiwani (4)