postanowienia noworoczne

Artykuły - Postanowienia noworoczne (5)

 • Postanowienia noworoczne: jak mądrze zarządzać domowym budżetem?

  Postanowienia noworoczne: jak mądrze zarządzać domowym budżetem?

  Planujesz remont, wyjazd na urlop czy zakup kosztownego sprzętu? Nowy Rok to idealna okazja na to, aby zająć się budżetem domowym i poprawić jego kondycję. Poniżej kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci poprawić stan finansów i łatwiej nimi zarządzać.
 • Karnet na siłownię nie motywuje do ćwiczeń

  Karnet na siłownię nie motywuje do ćwiczeń

  Ma być zachęta i motywacja do ćwiczeń, jednak karnet wykupiony na siłownię czy basen w wielu przypadkach to strata pieniędzy. Jak wykazały badania, przeciętny Brytyjczyk wydaje ponad tysiąc funtów na karnety i sprzęt do ćwiczeń, z których nie korzysta.
 • Najgorsze postanowienia dla naszego portfela

  Najgorsze postanowienia dla naszego portfela

  Wielu z nas podjęło postanowienia, których wdrażanie miało się rozpocząć 1 stycznia: zrzucić parę kilogramów, ograniczyć stres. Oszczędzać więcej, wydawać mniej. Zdaniem psychologów i specjalistów z dziedziny finansów, najpopularniejsze postanowienia noworoczne są jednak na ogół niewykonalne i stanowią wyzwanie dla naszego portfela. Wytyczanie sobie na nowo własnych celów to ważny element wejścia w nowy rok, jednak najpopularniejsze postanowienia należy zdefiniować na nowo.
 • Kilka postanowień noworocznych dotyczących portfela

  Podobnie jak w przypadku innych noworocznych postanowień, kluczem do osiągnięcia sukcesu - kiedy mówimy o pieniądzach - jest silna wola i systematyczność.
 • Najczęstsze postanowienia noworoczne

  Najczęstsze postanowienia noworoczne

  Mniej pracować - to najczęściej podejmowane postanowienie na 2007 rok. Jakie jeszcze?

Filmy - Postanowienia noworoczne (11)

 • Z tymi radami wytrwasz w postanowieniach

  Nowy rok to najlepszy czas na zmiany i postanowienia. Co najczęściej obiecują sobie Polacy? – Nie trzeba narzucać sobie za dużo, bo każdy ma swój czas, żeby zacząć – powiedziała coach Karolina Cwalina-Stępniak, która poradziła, co zrobić, aby wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje plany. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak zrealizować obietnice finansowe składane samemu sobie?

  Obietnice składane samemu sobie na rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego żyją krótko. Po dwóch czy trzech miesiącach zapominamy. Z jakichś względów nie udaje nam się zrealizować ambitnych planów. Jak zwiększyć szanse na sukces?
 • Czy postanowienia noworoczne mają sens?

  Koniec roku to czas podsumowań oraz planowania następnych 12 miesięcy. Każdy z nas chociaż raz w życiu miał noworoczne postanowienia. Czy mają one jakiś większy sens? Stand-uperka Katarzyna Piasecka oraz psycholog biznesu Miłosz Brzeziński opowiedzieli o sposobach na ambitne rozpoczęcie roku. Jakie postanowienia są z góry skazane na porażkę? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Noworoczne postanowienia. Jak je zrealizować?

  Nowy rok to idealny moment, aby… zacząć od nowa. Ale czy nie jesteśmy skazani na porażkę zanim na dobre zabierzemy się za realizację noworocznych postanowień? Oto kilka naukowych porad dla tych, którzy po raz kolejny postanowili, że będą zdrowo żyć i schudną. Zmian trzeba dokonać nie tylko w kuchni i na talerzu, ale już w sklepie.