Raport drogowy - pościg

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pościg (Film (1985)[Chase] Reż.Rod Holcomb) ,

Artykuły - Pościg (32)

 • RMF24: Pościg za nastoletnim kierowcą bmw

  RMF24: Pościg za nastoletnim kierowcą bmw

  Dwie osoby zostały ranne w wypadku na drodze wojewódzkiej 367 w Mysłakowicach koło Jeleniej Góry. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący bmw 17-latek nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z oplem.
 • Policyjny pościg na A4. Szaleńca zatrzymano dopiero pod Olkuszem

  Policyjny pościg na A4. Szaleńca zatrzymano dopiero pod Olkuszem

  Po blisko godzinnym pościgu autostradą A4 udało się zatrzymać kierowcę, który potrącił dwóch policjantów. Szaleniec uciekał funkcjonariuszom aż spod Gliwic; wpadł w okolicach Olkusza w Małopolsce. Informacja o pościgu dotarła na Gorącą Linię RMF FM.
 • Pijany kierowca potrącił policjanta

  Pijany kierowca potrącił policjanta

  44-latek z Łodzi podczas próby zatrzymania po policyjnym pościgu potrącił policjanta. Badanie wykazało w jego organizmie 1,8 promila alkoholu. Nietrzeźwy był także pasażer.
 • Pościg za pijanym kierowcą w Siemiatyczach

  Pościg za pijanym kierowcą w Siemiatyczach

  Po kilkukilometrowym pościgu policja zatrzymała pijanego kierowcę osobowego peugeota. 50-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponieważ - jak się okazało - był pijany. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. O sprawie poinformowała KWP w Białymstoku.
 • Tragiczny finał pościgu policyjnego w Łodzi

  Śmierć przypadkowego kierowcy, dwóch policjantów walczących o życie w szpitalu i ścigany, którego wciąż poszukują - to efekt tragicznego w skutkach policyjnego pościgu w centrum Łodzi.
 • Tragiczny finał policyjnego pościgu za pijanym kierowcą

  Tragiczny finał policyjnego pościgu za pijanym kierowcą

  1,8 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu 22-letni kierowca seata, który wieczorem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Gdyni. Po przejechaniu około kilometra, czołowo zderzył się z jaguarem. Jego kierowca zginął na miejscu.
 • Tragiczny finał policyjnego pościgu w Koninie

  Tragiczny finał policyjnego pościgu w Koninie

  W trakcie policyjnego pościgu w Koninie zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Jak podaje policja, poszkodowani byli pod wpływem alkoholu. Zostaną przesłuchani po wytrzeźwieniu.
 • Policja postrzeliła ściganego kierowcę

  Policja postrzeliła ściganego kierowcę

  Kierowca, który w środę wieczorem próbował uciec podczas kontroli koło Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie), został postrzelony przez policjantów. Ranny został także funkcjonariusz, który próbował zatrzymać zbiega.
 • Radiowóz zderzył się z osobówką w trakcie pościgu w Olsztynie

  Radiowóz zderzył się z osobówką w trakcie pościgu w Olsztynie

  Nieoznakowany radiowóz w trakcie pościgu przypadkowo zderzył się z autem kierowanym przez olsztyńskiego radnego. - Choć samochód nadaje się już tylko do kasacji, to nie mam o to żalu do policji - zapewnia poszkodowany Krzysztof Kacprzycki.
 • Pomorskie: Policyjny pościg, droga zablokowana

  Policyjny pościg na drodze między Człuchowem a Rzeczenicą w w województwie pomorskim. Droga numer 25 była zablokowana.