porządki

Artykuły - Porządki (87)

Filmy - Porządki (5)

 • Jak przygotować grób na Wszystkich Świętych?

  – Groby powinno się czyścić dwa razy do roku. Porządne czyszczenie to się powinno zrobić latem, ponieważ wtedy jest ciepło, woda szybko wysycha i nie ma niebezpieczeństwa, że ona gdzieś się przedostanie – powiedziała Małgorzata Świgoń. Dziennikarka i autorka poradników doradziła co można zrobić późną jesienią, aby zadbać o grób na Wszystkich Świętych. Jak wyczyścić płytę z lastriko, piaskowca czy z granitu? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Koń rozpoczął wiosenne porządki. Jak mu idzie?

  Na wiosenne porządki przyszedł już czas. W jednej ze stajni za sprzątanie wziął się sam koń! Idzie mu perfekcyjnie. (STORYFUL/x-news)
 • Te gadżety ułatwią wam świąteczne porządki

  Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" gadżety, które ułatwią sprzątanie. Czym można umyć okna? Jak działa odkurzacz bez kabla? Pani Gadżet pokazała również, jaki gadżet okaże się pomocny przy sprzątaniu sierści zwierząt z kanapy. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Maluch chciał pomóc w porządkach

  Ten mały chłopiec bardzo chciał pomóc rodzicom w domowych porządkach. Zaoferował swoją pomoc w wyniesieniu śmieci. Przecenił jednak swoje możliwości - worek z odpadami był tak olbrzymi, że maluch ledwo przekroczył z workiem próg mieszkania.