pory

Artykuły - Pory (442)

 • TVP przegrywała do tej pory wszystkie sprawy z ZUS. Teraz wygrała z Wizją

  TVP przegrywała do tej pory wszystkie sprawy z ZUS. Teraz wygrała z Wizją

  Publiczna telewizja uniknie sporych wydatków. Sąd oddalił apelację związku zawodowego, który chciał unieważnić jej umowę o outsourcing ponad 400 pracowników.
 • 3 sposoby na rozszerzone pory

  3 sposoby na rozszerzone pory

  Twoja buzia wygląda jak ponakłuwana szpilką? Pomogą jej:
 • Rozszerzone pory – jak je zmniejszyć?

  Rozszerzone pory – jak je zmniejszyć?

  Najwięcej rozszerzonych porów jest w okolicach nosa. Niestety te niedoskonałości twarzy są bardzo widoczne, a twarz wygląda jak podziurawiona. Mamy dobrą wiadomość - istnieją skuteczne sposoby by je wygładzić.
 • Trawa na Stadionie Narodowym zmienia się szybciej niż pory roku

  Trawa na Stadionie Narodowym zmienia się szybciej niż pory roku

  Właśnie kończy się przetarg na nową, czwartą już murawę na obiekcie, który działa zaledwie od roku.
 • Gwiazdor hip hopu "zakochany" w Kim Kardashian

  Gwiazdor hip hopu "zakochany" w Kim Kardashian

  Amerykański raper Kanye West zdradził prawdziwe uczucia względem Kim Kardashian, do tej pory jedynie koleżanki artysty.
 • Mate.O - biografia

  Wokalista, kompozytor, autor tekstów, a także fotograf Mate.O (Mateusz Otremba) debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku. Od tamtej pory nagrał trzy autorskie albumy: "Totalne Uwielbienie" (1997), "Jesteś dobry dla mnie" (2002), "Zapominam siebie" (2006). W 2004 roku wydał singel w wersji anglojęzycznej: "Acoustic summer 04". Współpracował z amerykańskim producentem muzycznym Hank Luec, nad albumem w języku angielskim, który czeka na wydanie. Zagrał setki koncertów w całym kraju, na scen
 • Od dziś płacimy więcej za gaz

  Od dziś płacimy więcej za gaz

  Średnio nasze rachunki wzrosną od jutra od 7 do 10 procent. Osoby, które używają gazu tylko do gotowania posiłków zapłacą miesięcznie średnio o 1 zł 81 groszy więcej niż do tej pory.
 • Informacja odnośnie uchwały KDPW o ustaleniu dnia referencyjnego

  Zarząd VENO S.A. informuje, iż w związku z faktem, że akcjonariusz Spółki posiada 100 akcji serii A, które nie zostały do tej pory zdematerializowane, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie wstrzymał wydanie uchwały o ustaleniu dnia referencyjnego. Z uwagi na powyższe Emitent podjął działania - w porozumieniu ze wspomnianym akcjonariuszem - zmierzające do dematerializacji wspomnianych akcji i do złożenia dokumentu informacyjnego dotyczącego wprowadzenia tych akcji do obrotu w al
 • Słynny motocyklista zdobył wreszcie... prawo jazdy!

  Słynny motocyklista zdobył wreszcie... prawo jazdy!

  Trzykrotny mistrz świata w wyścigach motocyklowych, 25-letni Hiszpan Jorge Lorenzo zdał egzamin na prawo jazdy na... motor. Do tej pory Lorenzo mógł poruszać się jednośladami tylko na torach.
 • Sanepid: Sól wypadową wykryto w hurtowniach i piekarniach

  Według lubuskiego sanepidu najwięcej soli wypadowej znajdowało się w dwóch hurtowniach spożywczych, znaleziono ją też w 48 piekarniach. Do tej pory przebadano pięć próbek soli pobranych podczas kontroli w regionie, żadna nie spełniała wymogów soli spożywczej.

Filmy - Pory (1)