porwanie dziecka

Artykuły - Porwanie dziecka (5)

 • Noworodek porwany z porodówki. Po 17 latach prawda wyszła na jaw

  Noworodek porwany z porodówki. Po 17 latach prawda wyszła na jaw

  Dziś wszyscy znają ją jako Zephany Nurse, ale przez pierwszych kilkanaście lat życia nazywała się zupełnie inaczej. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że ukochana mama jest jej porywaczką, a biologiczna rodzina mieszka zaledwie kilka kilometrów dalej. Historia jak z filmu wydarzyła się naprawdę.
 • Po 23 latach odnalazł rodzinę dzięki Google Maps

  Po 23 latach odnalazł rodzinę dzięki Google Maps

  Pewien Chińczyk z Syczuanu, który w dzieciństwie padł ofiarą porwania, odnalazł swoją rodzinę dzięki... mapom Google.
 • Porwano córkę szefa mafii

  Trzech zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn ostrzelało samochód i uprowadziło we wtorek 10-letnią córkę szefa bułgarskiej mafii. Do zdarzenia doszło przed domem na przedmieściach Sofii, w którym mieszkała dziewczynka.
 • Niesamowity film. Orzeł porwał dziecko

  Niesamowity film zamieścił na swojej stronie internetowej "Global Toronto". Widać na nim jak orzeł przelatujący na parkiem w Montrealu porywa małe dziecko bawiące się na trawie. Chłopiec dla drapieżnika jest jednak zbyt ciężki i po chwili ptak upuszcza go na trawę.
 • W Czechach uprowadzono dziecko. Akcja polskiej policji

  W Czechach uprowadzono dziecko. Akcja polskiej policji

  Polska policja włączyła się w poszukiwania uprowadzonego na terenie Czech dziecka. Powiadomione zostały jednostki policji w całym kraju, informację o porwaniu przekazano także Straży Granicznej. Według najnowszych informacji RMF FM, porywacze mogą znajdować się w Niemczech.