Muzyka - portrety

Artykuły - Portrety (13)

 • Specjalna gitara na Przystanku Woodstock

  Specjalna gitara na Przystanku Woodstock

  Portrety znanych muzyków (m.in. Scotta Iana z grupy Anthrax) pojawią się na specjalnej woodstockowej gitarze, którą przygotowuje malarz i grafik Szymon Chwalisz, wyspecjalizowany w malarstwie techniką aerografu.
 • Stevena Tylera portret własny

  Stevena Tylera portret własny

  W Laurel Canyon, prestiżowej dzielnicy Los Angeles, dzień jest piękny i słoneczny. Steven Tyler - wokalista Aerosmith, juror w programie "American Idol", symbol uzależnionego od narkotyków rockmana, a teraz także i pisarz - rozkoszuje się otoczeniem swojej posesji.
 • Portret pijanego kompozytora

  Portret pijanego kompozytora

  Janek Samołyk "Wrocław", Polskie Radio
 • 70 portretów Micka Jaggera w Mediolanie

  70 portretów Micka Jaggera w Mediolanie

  70 fotograficznych portretów Micka Jaggera, wykonanych przez największych mistrzów w ciągu ostatnich 45 lat, można oglądać na wystawie w Mediolanie. Ekspozycja w galerii Spazio Forma w siedzibie Fundacji Fotografii otwarta będzie do 13 lutego.
 • Tragiczny portret Kurta Cobaina

  Tragiczny portret Kurta Cobaina

  - Jestem produktem pieprzonej, zepsutej Ameryki. Zastanawiałem się nad śmiercią przez całe życie - opowiada Kurt Cobain w filmie "About a Son", który ukaże się w Polsce na DVD 10 grudnia. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć obszerne fragmenty tej produkcji.
 • Nikt nie kupił portretu Jacksona

  Nikt nie kupił portretu Jacksona

  Jedyny olejny portret Michaela Jacksona nie znalazł nowego właściciela podczas internetowej aukcji. Nikt nie zdecydował się złożyć oferty choćby w wysokości ceny wywoławczej, która wynosiła 2,75 mln dolarów.
 • Wspomóż WOŚP, kup portret Kazika

  Wspomóż WOŚP, kup portret Kazika

  Kazik Staszewski chce wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystawiając na sprzedaż nietypowy portret.
 • George Michael i kontrowersyjny portret Diany

  George Michael i kontrowersyjny portret Diany

  George Michael stał się właścicielem kontrowersyjnego obrazu przedstawiającego księżną Walii Dianę, z którą wokalista się przyjaźnił. Portret przestawia zmarłą stojącą przed trzema napisami: "Murdered?" ("Zamordowana?"), "Pregnant?" ("Ciężarna?") i "Embalmed?" ("Zabalsamowana?").
 • Beyonce: Malarstwo jako terapia

  Beyonce: Malarstwo jako terapia

  Beyonce Knowles, wokalistka amerykańskiej grupy Destiny's Child, odkryła terapeutyczne walory malarstwa. Regularnie spędza wolny czas ślęcząc nad sztalugami i maluje kobiece portrety.
 • Hip-hop w galerii

  Hip-hop w galerii

  Jak się okazuje, hiphopowe gwiazdy trafiają także pod dachy szacownych galerii. W piątek, 17 stycznia, w Londynie, otwarta zostanie wystawa "Hip Hop Immortals Volume One", na której zgromadzono artystyczne portrety stu najwybitniejszych przedstawicieli tego gatunku.