Porto

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Porto ,

Artykuły - Porto (343)

 • Liga Mistrzów. Prezydent i media krytykują rząd po finale w Porto

  Liga Mistrzów. Prezydent i media krytykują rząd po finale w Porto

  Rząd Antonio Costy musi się tłumaczyć po wczorajszym finale Ligi Mistrzów. Prezydent Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa i liczne media krytykują sytuację, w której tak dużo ludzi gromadziło się na ulicach miasta.
 • Liga Mistrzów. Portugalskie media zadowolone z przeniesienia finału do Porto

  Liga Mistrzów. Portugalskie media zadowolone z przeniesienia finału do Porto

  Portugalskie media z zadowoleniem przyjęły decyzję UEFA o przeniesieniu ze Stambułu do Porto finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wskazują, że drugi z rzędu decydujących mecz tych rozgrywek w tym kraju stanowi szansę na odrobienie choć części strat spowodowanych pandemią COVID-19.
 • Liga Mistrzów. Finał odbędzie się 29 maja w Porto

  Liga Mistrzów. Finał odbędzie się 29 maja w Porto

  UEFA potwierdziła, że finał Ligi Mistrzów sezonu 2020/21 odbędzie się w Portugalii w Porto, a nie jak pierwotnie zakładano w Stambule. Zagrają w nim dwie angielskie drużyny - Manchester City i Chelsea.
 • Chelsea - Porto w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Piękna przewrotka Taremiego ozdobą spotkania.

  Chelsea - Porto w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Piękna przewrotka Taremiego ozdobą spotkania.

  Chelsea awansowała do półfinału Ligi Mistrzów, ale w rewanżu lepsze wrażenie sprawiało Porto, a pięknego gola przewrotką zdobył Mehdi Taremi. Jego zespół odpadł jednak z rozgrywek.
 • Porto: Miasto pięknych mostów i najpyszniejszych kanapek

  Porto: Miasto pięknych mostów i najpyszniejszych kanapek

  Portugalia od kilku lat przyciąga turystów spragnionych słońca, świeżych owoców morza, oryginalnej architektury i długich spacerów po urokliwych, krętych uliczkach. W 2018 roku do kraju pasteis de nata i azulejos przyjechało aż 21 mln zwiedzających!
 • "Porto" [recenzja]: Film o miłości

  "Porto" [recenzja]: Film o miłości

  Sygnowana nazwiskiem Jima Jarmuscha jako producenta filozoficzna rozprawa o miłości jest kolejnym głosem w sprawie starej jak świat: czym jest miłość?
 • Portugalskie miasta nie chcą piłkarskich ME 2020

  Portugalskie miasta Lizbona i Porto zrezygnowały z ubiegania się o organizację piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 r. Ich władze argumentują negatywną decyzję brakiem środków budżetowych i szans na zwrot kosztów inwestycyjnych.
 • Liga Europejska - najciekawiej powinno być we Włoszech

  Liga Europejska - najciekawiej powinno być we Włoszech

  Dwa mecze rozgrywane we Włoszech - Fiorentiny z Juventusem Turyn oraz Napoli z FC Porto - zapowiadają się najciekawiej spośród czwartkowych rewanżów 1/8 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej.
 • Zawarcie umowy przedłużającej okres dzierżawy terenu Portu Jachtowego w Nieporęcie

  Raport bieżący nr 36/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W nawiązaniu do raportu bieżącego 32/2012 z dnia 11 września 2012r. Zarząd TUP S.A. informuje, że w dniu 15 listopada 2012r. Port Jachtowy Nieporęt Sp. z o.o.(Spółka) zawarła z Gminą Nieporęt umowę przedłużającą dzierżawę nieruchomości, na której Spółka prowadzi działalność, do dnia 31 października 2013r. Na dzierżawionej nieruchomości o powierzchni ponad 8 ha nad Zalewem Zegrzyńskim Spółka p
 • Nowa umowa dzierżawy terenu dla Spółki Port Jachtowy Nieporęt

  Raport bieżący nr 32/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd TUP S.A. informuje, że Rada Gminy Nieporęt na posiedzeniu w dniu 11 września 2012r. podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgodny na zawarcie przez Port Jachtowy Nieporęt Sp. z o.o. (Spółka) kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości, na której Spółka prowadzi działalność. Zgodnie z uchwałą nowa umowa dzierżawy pomiędzy Gminą Nieporęt i Spółką będzie obowiązywała do dnia 31 października 2013

Filmy - Porto (7)