Porto

Artykuły - Porto (339)

 • Porto: Miasto pięknych mostów i najpyszniejszych kanapek

  Porto: Miasto pięknych mostów i najpyszniejszych kanapek

  Portugalia od kilku lat przyciąga turystów spragnionych słońca, świeżych owoców morza, oryginalnej architektury i długich spacerów po urokliwych, krętych uliczkach. W 2018 roku do kraju pasteis de nata i azulejos przyjechało aż 21 mln zwiedzających!
 • "Porto" [recenzja]: Film o miłości

  "Porto" [recenzja]: Film o miłości

  Sygnowana nazwiskiem Jima Jarmuscha jako producenta filozoficzna rozprawa o miłości jest kolejnym głosem w sprawie starej jak świat: czym jest miłość?
 • Portugalskie miasta nie chcą piłkarskich ME 2020

  Portugalskie miasta Lizbona i Porto zrezygnowały z ubiegania się o organizację piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 r. Ich władze argumentują negatywną decyzję brakiem środków budżetowych i szans na zwrot kosztów inwestycyjnych.
 • Liga Europejska - najciekawiej powinno być we Włoszech

  Liga Europejska - najciekawiej powinno być we Włoszech

  Dwa mecze rozgrywane we Włoszech - Fiorentiny z Juventusem Turyn oraz Napoli z FC Porto - zapowiadają się najciekawiej spośród czwartkowych rewanżów 1/8 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej.
 • Zawarcie umowy przedłużającej okres dzierżawy terenu Portu Jachtowego w Nieporęcie

  Raport bieżący nr 36/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W nawiązaniu do raportu bieżącego 32/2012 z dnia 11 września 2012r. Zarząd TUP S.A. informuje, że w dniu 15 listopada 2012r. Port Jachtowy Nieporęt Sp. z o.o.(Spółka) zawarła z Gminą Nieporęt umowę przedłużającą dzierżawę nieruchomości, na której Spółka prowadzi działalność, do dnia 31 października 2013r. Na dzierżawionej nieruchomości o powierzchni ponad 8 ha nad Zalewem Zegrzyńskim Spółka p
 • Nowa umowa dzierżawy terenu dla Spółki Port Jachtowy Nieporęt

  Raport bieżący nr 32/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd TUP S.A. informuje, że Rada Gminy Nieporęt na posiedzeniu w dniu 11 września 2012r. podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgodny na zawarcie przez Port Jachtowy Nieporęt Sp. z o.o. (Spółka) kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości, na której Spółka prowadzi działalność. Zgodnie z uchwałą nowa umowa dzierżawy pomiędzy Gminą Nieporęt i Spółką będzie obowiązywała do dnia 31 października 2013
 • Podpisanie listu intencyjnego w sprawie zabudowy Portu Praskiego w Warszawie

  Raport bieżący nr 11/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne POLNORD SA ("Polnord", "Spółka") informuje, iż w dniu 05.06.2012 r. Polnord oraz Elektrim SA podpisały ramowe "Porozumienie o współpracy", które wyraża wolę podjęcia współpracy przy realizacji wspólnej inwestycji na terenie Portu Praskiego w Warszawie. W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego pod nazwą "Port Praski", na terenie ograniczonym ulicami Ok
 • Wielki wycieczkowiec w porcie

  Wielki wycieczkowiec w porcie

  Wycieczkowiec Lirica, zawijając do Świnoujścia w środę rano, rozpoczął tegoroczny sezon wizyt tego typu pełnomorskich statków pasażerskich w portach Szczecina i Świnoujścia.
 • Zawarcie umowy znaczącej na wykonanie połączenia Portu Lotniczego z Portem Morskim Gdańsk - Trasa Słowackiego - zadanie II.

  Raport bieżący nr 19/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki PBG S.A. informuje, że w dniu 11 marca 2011 roku Konsorcjum w którym HYDROBUDOWA POLSKA S.A. pełni rolę Lidera Konsorcjum, a Partnerów: PBG S.A. , APRIVIA S.A. oraz OBRASCÓN HUARTE LAIN S.A. (OHL), zawarło z Gminą Miasta Gdańska umowę na wykonanie zadania pn "Połączenie Portu Lotniczego z Portem Morskim Gdańsk - Trasa Słowackiego - zadanie II, odcinek ulica Poto
 • Najciekawiej w Berlinie i w Porto

  Najciekawiej w Berlinie i w Porto

  Dwadzieścia dwa mecze w piątek i dwa w sobotę - tak wygląda program najbliższej serii spotkań eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku.

Filmy - Porto (6)