porter

Artykuły - Porter (67)

 • Porter warmiński na liście produktów tradycyjnych

  Porter warmiński na liście produktów tradycyjnych

  Piwo porter warmiński zostało wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi - poinformował Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Figurują na niej już 34 regionalne przysmaki z woj. warmińsko-mazurskiego.
 • Piwo za złotówkę? Oto gotowy przepis...

  Piwo za złotówkę? Oto gotowy przepis...

  Dobre piwo za złotówkę? Tak jest to możliwe, jeśli zrobimy je sami w domu. Wydaje się to dość nieprawdopodobne, a jest prostsze niż się nam wydaje. To proces podobny do wypieku chleba domowego, tylko bardziej rozciągnięty w czasie...
 • Praca w gastronomii: Kitchen Porter - na dobry początek

  Praca w gastronomii: Kitchen Porter - na dobry początek

  Znalezienie pracy na stanowisku pomocnika kuchennego na Wyspach nie jest zbyt trudnym zadaniem. Do wykonywania tego zajęcia nie jest konieczna znajomość języka angielskiego ani doświadczenie. Można zarobić około 6 £ na godzinę (30 zł przy kursie 1 £ = 5,04 zł).
 • Festiwal "Inne Brzmienia" w hołdzie zmarłemu Mirosławowi Olszówce

  Festiwal "Inne Brzmienia" w hołdzie zmarłemu Mirosławowi Olszówce

  John Porter, zespół Voo Voo, Jan Trebunia-Tutka i inni wykonawcy zagrają podczas festiwalu "Inne Brzmienia", który rozpocznie się w piątek (8 lipca) w Lublinie. Muzykę różnych gatunków, kultur i tradycji zaprezentują artyści m.in. z Meksyku, Francji, Rosji i Macedonii.
 • John Porter: Mam dość polskich producentów

  John Porter: Mam dość polskich producentów

  - Jestem, wróciłem, no trudno, zróbcie coś z tym - śmieje się John Porter w rozmowie z INTERIA.PL. Walijsko-polski artysta opowiedział nam m.in. dlaczego tutejsi producenci nie budzą jego zaufania.
 • "Polski rynek to banalny cyrk"

  "Polski rynek to banalny cyrk"

  Mieszkający od ponad 30 lat w Polsce Walijczyk John Porter krytykuje nasz rynek muzyczny i porównuje go do brytyjskiego.
 • Zmarznięty John Porter

  Zmarznięty John Porter

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klimatyczny teledysk do piosenki "Piece Of Paradise", zapowiadającej solowy album Johna Portera.
 • John Porter wraca do solowych nagrań

  John Porter wraca do solowych nagrań

  W marcu ukaże się solowa płyta Johna Portera - "Back In Town". Na walentynki zaplanowano premierę nowego singla. Płytę w całości zarejestrowano w Londynie na przestrzeni listopada i grudnia 2010 w zaledwie 12 dni.
 • John Porter - biografia

  Walijski kompozytor i autor tekstów. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Korą, Markiem Jackowskim i Maciejem Zembatym. W duecie z polską piosenkarką, Anitą Lipnicką (prywatnie swoją partnerką życiową) nagrał świetnie przyjęte przez publiczność trzy albumy. Urodził się 15 sierpnia 1950 roku w Lichfield, w Staffordshire. Podczas studiów politologicznych na uniwersytecie w Sussex zaczął grać na gitarze w lokalnych klubach. Potem wyjechał za granicę, między innymi do Zachodnich Niemiec
 • Trener Suns zwolniony

  Tylko przez cztery miesiące Terry Porter był szkoleniowcem koszykarzy Phoenix Suns. Zastąpi go jego dotychczasowy asystent Alvin Gentry.

Filmy - Porter (5)

 • Piwne lody - wyborny deser dla dorosłych

  Przepis na piwne lody to bardzo prosty sposób na przyrządzenie wyrazistych w smaku lodów, które zachwycą wszystkich! Połączenie klasycznie przygotowywanych, domowych lodów z mocnym, aromatycznym piwem typu porter - w ten sposób zrobicie deser, który sprawdzi się na każdą okazję! Będziecie zaskoczeni tym smakiem! Uwaga - deser przeznaczony tylko dla osób dorosłych!
 • W domu piwa... czyli porter i kufle

  Jakie piwo na jaką porę roku? Z czego słyną piwa belgijskie i co ma wspólnego but z kuflem? O tym w ostatniej części relacji z wizyty w domu piwa.
 • Jak to było z "Back In Town"

  John Porter opowiada o twórczym kryzysie, który zaowocował jego najnowszą płytą.
 • "Wszystko jest tutaj za drogie!"

  John Porter o mankamentach polskiego przemysłu fonograficznego.