portal społecznościowy

Artykuły - Portal społecznościowy (65)

 • Groźna luka Instagrama załatana – problem dotyczył m.in. usuniętych zdjęć

  Groźna luka Instagrama załatana – problem dotyczył m.in. usuniętych zdjęć

  Popularny serwis społecznościowy Instagram twierdzi, że pełne wyczyszczenie treści z jego serwerów trwa maksymalnie 90 dni. Jeden z użytkowników udowodnił jednak, że to nieprawda.
 • Usuń Facebooka, będziesz szczęśliwszy

  Usuń Facebooka, będziesz szczęśliwszy

  Żyjemy w świecie przepełnionym portalami społecznościowymi do tego stopnia, że nie pamiętamy jak wyglądało życie bez nich. Badania przeprowadzone przez Happiness Research Institute sugerują, że życie bez Facebooka, Twittera czy Instagrama wcale nie jest takie złe...
 • Zdjęcia na portalu społecznościowym: Ostrzeżenie prawników

  Zdjęcia na portalu społecznościowym: Ostrzeżenie prawników

  Podczas wakacyjnych podróży robimy mnóstwo zdjęć. Prawnicy ostrzegają, że umieszczenie fotografii na portalu społecznościowym może skończyć się w sądzie.
 • Portal społecznościowy ułatwi zdobycie pracy

  Portal społecznościowy ułatwi zdobycie pracy

  ​Pracodawcy coraz chętniej wykorzystują portale społecznościowe do poszukiwania pracowników. Nie tylko skraca to czas, lecz także obniża koszty procesu rekrutacyjnego. Co warto uzupełnić w swoim profilu, by zwiększyć szanse na zatrudnienie, a czego unikać?
 • Udostępniasz zdjęcia w internecie? Uważaj, by nie złamać prawa

  Udostępniasz zdjęcia w internecie? Uważaj, by nie złamać prawa

  Czy zamieszczenie zwykłego zdjęcia na portalu społecznościowym lub blogu może być przestępstwem? Niestety tak, nawet jeśli to my jesteśmy autorami fotografii. Warto wiedzieć, co wolno nam publikować, aby nie mieć później problemów z prawem.
 • Pracownik w sieci, czyli o szukaniu pracy przez social media

  Pracownik w sieci, czyli o szukaniu pracy przez social media

  Adecco przebadało 4 tysiące pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej pod kątem poszukiwania pracy przy użyciu mediów społecznościowych. Była to część szeroko zakrojonych badań, w których wzięło udział ponad 17 tysięcy kandydatów i 1500 rekruterów z całego świata.
 • Nie doszło do ugody za złą wycenę akcji Facebooka

  Nie doszło do ugody za złą wycenę akcji Facebooka

  Nie doszło do ugody. Będzie najprawdopodobniej proces za złą wycenę akcji Facebooka.
 • Kolejne zmiany w Twitterze - na lepsze?

  Kolejne zmiany w Twitterze - na lepsze?

  Twitter to dość specyficzny portal społecznościowy, który ogranicza komunikaty wysyłane przez użytkowników do maksymalnie 140 znaków. To właśnie z jego prostotą wiąże się wciąż rosnąca popularność serwisu. Właściciele wprowadzili właśnie nowe funkcje, które znamy między innymi z Facebooka.
 • Instagram bije rekordy popularności

  Instagram bije rekordy popularności

  Serwis społecznościowy Instagram, który zorientowany jest na publikowanie zdjęć bezpośrednio z urządzenia mobilnego, pobił kolejny rekord popularności. We wrześniu portal miał 150 mln zarejestrowanych użytkowników, dziś jest ich więcej o 50 mln.
 • Nowa fala ataków na Facebooku

  Nowa fala ataków na Facebooku

  Eksperci AVG ostrzegają przed kolejną odsłoną starego zagrożenia, które atakuje na Facebooku. W ciągu ostatnich dni szerzy się fala wymuszeń like’ów. Tym razem postanowiono wykorzystać budzącą ogromną falę emocji sprawę wyjścia z więzienia Mariusza Trynkiewicza.

Filmy - Portal społecznościowy (1)