portal internetowy

Artykuły - Portal internetowy (25)

 • W Łucku zdewastowano siedzibę oddziału rosyjskiego Sbierbanku

  W Łucku zdewastowano siedzibę oddziału rosyjskiego Sbierbanku

  W Łucku, na północnym zachodzie Ukrainy, gdzie w nocy z wtorku na środę ostrzelano z granatnika polski konsulat, zdewastowana została także siedziba oddziału rosyjskiego banku Sbierbank - poinformował lokalny portal internetowy Volyn24.
 • Czabański: Media narodowe zbudują wspólny portal internetowy

  Czabański: Media narodowe zbudują wspólny portal internetowy

  Zbudowanie wspólnego portalu mediów publicznych - TVP, Polskiego Radia i PAP - to jedno z głównych zadań do zrealizowania, gdy, dzięki składce audiowizualnej, będą one już miały solidny fundament finansowy - mówi wiceminister kultury Krzysztof Czabański.
 • Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  Kampanie promocyjne, artykuły sponsorowane, sieci afiliacyjne, programy partnerskie, reklamy - wszystko to są sposoby na zarabianie na blogu czy portalu internetowym. Które z nich się najlepiej sprawdzają? Jak oceniają je właściciele portalów i blogerzy? Odpowiedzi na te pytania starała się uzyskać platforma Whitepress w badaniach, w których wzięło udział ponad 180 osób.
 • Powstał portal dla osób bezdomnych. Skorzystają te, które mają laptopy

  Powstał portal dla osób bezdomnych. Skorzystają te, które mają laptopy

  49 mln zł kosztowała budowa portalu internetowego dla bezdomnych i osób szukających pomocy społecznej. Na utrzymanie Emp@tii rocznie będą potrzebne 2 mln złotych - ustalił "Dziennik Gazeta Prawna". Tymczasem przez cztery miesiące skorzystało z niego kilkadziesiąt osób. W tym sam minister pracy i polityki społecznej, który dostał najnowszy model iPada.
 • Zdjęcia 50-letniego bezdomnego obiegły portale

  Portale internetowe na całym świecie obiegły zdjęcia 50-letniego bezdomnego ze szkockiego miasta Aberdeen, który zaglądając do pojemnika na śmieci utknął w nim i nie mógł się wydostać.
 • Programista najlepszym, a drwal najgorszym zawodem w USA

  W rankingu najlepszych zawodów w roku 2012, przygotowanym na podstawie danych z USA przez portal internetowy CareerCast.com, na pierwszym miejscu uplasował się programista, a na ostatnim drwal. Lista obejmuje 200 profesji.
 • Wytropiono nazwę nowego projektu Tomasza Lisa!

  Wytropiono nazwę nowego projektu Tomasza Lisa!

  A dokonał tego za pomocą niezawodnej dedukcji bloger "Niekontent". Wszedł na stronę cosnowego.pl, na której pojawiają się informacje o nowej stronie intenretowej Tomasza Lisa. I znalazł taki tekst:
 • Jerry Yang odchodzi z Yahoo!

  Jerry Yang odchodzi z Yahoo!

  Legenda sieci Jerry Yang, opuszcza dzieło swojego życia - portal internetowy Yahoo!, który stał się niejako symbolem rozwoju Internetu. Yang zrezygnował z członkostwa w zarządzie spółki oraz z pełnienia innych funkcji. Czy to znak, że portale powoli odchodzą w niepamięć?
 • WikiLeaks: Czechy to najbardziej skorumpowany kraj Europy Środkowej

  W depeszach amerykańskiej dyplomacji z 2009 roku, ujawnionych przez demaskatorski portal internetowy WikiLeaks, Czechy są przedstawiane jako najbardziej skorumpowany kraj Europy Środkowej. Sprawą tą zajął się czeski dziennik "Mlada fronta Dnes".
 • Portal WikiLeaks zaatakowany

  Demaskatorski portal internetowy WikiLeaks poinformował na Twitterze, że padł ofiarą ataku, gdy publikował kolejne tysiące amerykańskich depesz dyplomatycznych, których część ma klauzulę poufności.

Filmy - Portal internetowy (3)

 • Interia.pl splash - było mokro!

  Portal Wirtualna Polska wyzwał Interia.pl i inne portale na splasha, czyli akcję oblewania się wodą i uwieczniania tego w internecie. Mieliśmy 48 godzin na realizację wyzwania, albo za jego niewykonanie zafundowanie kolacji użytkownikom Wirtualnej Polski. Oto nasza odpowiedź…
 • UOKiK: Za złe wykonanie usługi kupionej na portalu odpowiada wykonawca usługi

  Głównym problemem jest mieszanie praw między tym, który jest portalem ogłaszającym, zbierającym chętnych do zakupów grupowych, a tym, który wystawia jakąś ofertę na tym portalu. Mówiąc najprościej, między portalem, który zrzesza konsumentów, chcących kupić grupowo, a tym, który tę ofertę proponuje – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 • Portal internetowy ZUS jednym z najnowocześniejszych w Europie

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych stara się zmienić swój wizerunek na bardziej nowoczesny i bardziej przyjazny użytkownikom. Na nowym portalu informacyjnym ZUS-u zarejestrowało się już ponad 100 tysięcy osób. Umożliwia on m.in. opłacenie składek, sprawdzenie danych czy złożenie deklaracji. Ma to na celu uczynienie kontaktu z ZUS szybszym i wygodniejszym. - Szczególnie polecam to każdemu płatnikowi, który jest samozatrudniony - może on składać deklaracje nie przychodząc do ZUS-u - podkreśla Zbigniew Derdziuk, prezes ZUS w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria.