Porsche 911

Artykuły - Porsche 911 (77)

 • Porsche 911 GTS. Po raz pierwszy z turbo!

  Porsche 911 GTS. Po raz pierwszy z turbo!

  Oferta Porsche poszerzy się wkrótce o kolejny model. Począwszy od marca klienci niemieckiej marki będą mogli zamówić Porsche 911 w nowej odmianie GTS.
 • Porsche 911 R. Najlżejsze w gamie!

  Porsche 911 R. Najlżejsze w gamie!

  ​Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Porsche zaprezentowało model 911 R - purystyczny samochód sportowy.
 • Porsche w Genewie pokaże tajemniczą nowość

  Porsche w Genewie pokaże tajemniczą nowość

  Dwie premiery, z czego jedna nie będąca zaskoczeniem - tak wyglądać będzie stoisko Porsche w Genewie.
 • Modest Amaro dostał Porsche 911 Carrera S

  Modest Amaro dostał Porsche 911 Carrera S

  Najsłynniejszy polski szef kuchni w najsłynniejszym samochodzie sportowym na świecie – Wojciech Modest Amaro odebrał kluczyki do najnowszego Porsche 911 Carrera S. Ambasador marki Porsche w Polsce jest jednym z pierwszych użytkowników odnowionej „911” na naszych drogach.
 • Porsche 911 Turbo i 911 Turbo S po liftingu

  Porsche 911 Turbo i 911 Turbo S po liftingu

  Przed debiutem na zbliżającym się North American Auto Show, Porsche opublikowało pierwsze zdjęcia zmodernizowanych modeli 911 Turbo i 911 Turbo S.
 • Odświeżone Porsche 911 Carrera 4. Co się zmieniło?

  Odświeżone Porsche 911 Carrera 4. Co się zmieniło?

  Porsche zaprezentowało właśnie odświeżone modele 911 Carrera 4, 911 Carrera 4 Convertible i Targa 4. Co tym razem zmieniło się w popularnych modelach niemieckiej marki?
 • Porsche 911 Carrera po lifitngu

  Porsche 911 Carrera po lifitngu

  Na tydzień przed rozpoczęciem Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie Porsche opublikowało pierwsze oficjalne informacje dotyczące odświeżonej 911 w wersji Carrera.
 • Porsche 911 po liftingu przyłapane!

  Porsche 911 po liftingu przyłapane!

  Niemal zupełnie pozbawione maskowania, zmodernizowane Porsche 911, udało się uchwycić na wideo. Jak bardzo zmienił się kultowy model?
 • Porsche 911 i Boxster w wersji Black Edition

  Porsche 911 i Boxster w wersji Black Edition

  Porsche przygotowało kolejną propozycję dla swoich miłośników. W ofercie marki ze Stuttgartu pojawiła się właśnie nowa seria modeli 911 i Boxster o nazwie Black Edition.
 • Nowe Porsche 911 GT3 R

  Nowe Porsche 911 GT3 R

  Porsche zaprezentowało właśnie wyścigowy samochód klasy GT3 przygotowany z myślą o prywatnych zespołach - model 911 GT3 R.

Filmy - Porsche 911 (11)

 • 13 sekund i po dachu

  Oto najnowsze Porsche 911 Turbo S w wersji z otwartym nadwoziem. Samochód wyposażono w klasyczny, materiałowy dach, który składa się automatycznie w czasie 13 sekund. W jego konstrukcji wykorzystano ramę w kształcie łuku wykonaną ze stopów magnezu. Więcej na temat tego samochodu znajdziesz TUTAJ
 • Wciąż otwiera się klapa bagażnika…

  Jedziesz swoim wymarzonym wypieszczonym i ukochanym Porsche 911 do myjni samoobsługowej i okazuje się, że pod silnym strumieniem wody wciąż otwiera się klapa jego bagażnika… Więcej TUTAJ . Film udostępnił nam wortal autocentrum.pl
 • Najszybsze w tym sezonie

  Ten samochód to bez wątpienia marzenie niejednego wielbiciela szybkiej jazdy i nowych technologii. Najbardziej sportowy z modeli 911 - czyli GT3 - zaprezentował w Genewie swoje zupełnie nowe oblicze. Piąta generacja 911 GT3 została zaprojektowana całkowicie od nowa. Na targach marka pokazała również trzecią generację modelu Cayman. Pojazd w porównaniu z poprzednikiem jest nieco lżejszy i posiada nowe jednostki napędowe.
 • Nowe modele Audi i Porsche

  Porsche świętuje właśnie 50. rocznicę wprowadzenia do sprzedaży modelu 911. Audi również przygotowało wiele premier.