PORÓWNANIE

Artykuły - PORÓWNANIE (51)

 • Kalkulator OC bez podawania danych – czy to ma sens?

  Kalkulator OC bez podawania danych – czy to ma sens?

  Kalkulator OC to szybki i wygodny sposób na sprawdzenie, ile zapłacimy za OC. Jednak niektóre osoby niechętnie podają dane wymagane przez kalkulator. Czy sprawdzanie ile kosztuje OC za pomocą kalkulatora bez podawania wszystkich danych albo podając dane niezgodne z prawdą ma sens?
 • Jak wziąć pożyczkę szybko i bezpiecznie?

  Jak wziąć pożyczkę szybko i bezpiecznie?

  Dla nikogo nie będzie niespodzianką, że szybkość otrzymania pieniędzy, na jaką pozwala skorzystanie z oferty pozabankowych firm pożyczkowych, jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do wzrostu popularności tego rozwiązania. W kryzysowej sytuacji, kiedy dodatkowe środki potrzebne są nam możliwie jak najszybciej, wybór chwilówki jest po prostu wygodniejszy, niż poświęcanie czasu na załatwianie formalności w banku.
 • Skoda Yeti – dwa oblicza popularnego SUVa

  Skoda Yeti – dwa oblicza popularnego SUVa

  Projektując samochód jasno określa się jaki ma mieć charakter i do jakiej grupy odbiorców ma on przemawiać. Czasami jednak odpowiednio konfigurując jeden model, możemy otrzymać auta przeznaczone dla zupełnie różnych kierowców.
 • nC+: Porównanie starej i nowej oferty

  nC+: Porównanie starej i nowej oferty

  Porównujemy ofertę nc+, dostępną do tej pory, z ofertą dostępną od piątku, 12 kwietnia 2013 roku. Co tak naprawdę się zmieniło? Czy rzeczywiście jest taniej i bardziej elastycznie? Główną zmianą jest dołączenie pakietu MULTI+, zawierającego siedem kanałów tematycznych CANAL+ i nSport HD, w prezencie do najtańszego pakietu COMFORT+, kosztującego 39 zł/mc.
 • Porównanie Windows Phone 7 z iPhone

  Porównanie Windows Phone 7 z iPhone

  W sieci krąży coraz więcej informacji na temat planowanej premiery systemy Windows Phone 7. Jest już pierwsze porównanie.
 • iPhone 4 - porównanie ofert operatorów

  iPhone 4 - porównanie ofert operatorów

  Od 27 sierpnia iPhone 4 jest już oficjalnie dostępny u wszystkich czterech polskich operatorów komórkowych. Jak prezentują się kolejne oferty?
 • Siła, której nie można pokonać

  Siła, której nie można pokonać

  W ostatnim numerze "Dog&Sport" Tomek Jakubowski pisał o przewadze ilościowej i jakościowej płci pięknej nad brzydką, z którą mamy do czynienia w sportach kynologicznych. Jako przedstawicielka płci pięknej i zawodniczka chciałabym, jak pewnie niejedna z nas, mieć możliwość podziwiania większej ilości męskich poczynań niż dotychczas, np. na torze agility.
 • Fundusze: Aktywnie wcale nie znaczy lepiej

  Stopy zwrotu funduszy aktywnej alokacji nie odbiegają zanadto w żadną stronę od wyników funduszy zrównoważonych.
 • "Gość Niedzielny" ma przeprosić Alicję Tysiąc

  "Gość Niedzielny" ma przeprosić Alicję Tysiąc

  Redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego" i wydawca tego katolickiego tygodnika, czyli archidiecezja katowicka, mają przeprosić na łamach tej gazety Alicję Tysiąc oraz zapłacić jej 30 tys. zł - postanowił w piątek Sąd Apelacyjny w Katowicach.
 • Mimo rocznej hossy, fundusze wciąż są na minusie

  Pomimo kilkudziesięcioprocentowych wzrostów z ostatnich 12 miesięcy, wielu funduszom odrobienie strat z bessy z lat 2007-2009 zajmie najpewniej jeszcze kilka lat.

Filmy - PORÓWNANIE (1)

 • Skoda czy Mazda?

  Dwa różne auta. Skoda octavia RS kombi i Mazda 6 sedan. Skoda z silnikiem benzynowym, Mazda - wysokoprężnym. Który samochód wybierasz?