mobtech - porażka

Artykuły - Porażka (4)

 • Rynkowa porażka komórki Google

  Rynkowa porażka komórki Google

  Kiedy Google pokazało światu swój telefon - Nexus One, wydawało się, że ta superkomórka zabierze dużą cześć rynku takim firmom, jak Apple, czy Nokia. Rzeczywistość pokazała jednak, że Nexus One nie znalazł jednak wielu odbiorców i Google musi teraz pogodzić się z myślą, że jego telefon to rynkowa porażka.
 • Porażka wirtualnych operatorów

  Porażka wirtualnych operatorów

  Żaden z wirtualnych operatorów w najmniejszym nawet stopniu nie zdołał zagrozić liderom rynku komórkowego w Polsce. Na koniec trzeciego kwartału dziesięciu operatorów wirtualnych miało jedynie 0,4 proc. udziałów w całym polskim rynku.
 • Apple iPhone - rewolucja czy porażka?

  Apple iPhone - rewolucja czy porażka?

  Pierwsze emocje po prezentacji iPhone'a już opadły. Pora na rzetelną analizę, mającą na celu określenie, co rzeczywiście potrafi ten sprzęt.
 • UMTS: Porażka?

  Niemiecka firma konsultingowa "Mummert und Partner" opublikowała raport, z którego wynika, że zwycięstwa w "zwariowanych" przetargach na UMTS w Niemczech i Wielkiej Brytanii - mogą okazać się porażkami dla gigantów: British Telecom i Deutsche Telecom. Raport przewiduje, że ciężkich miliardów włożonych w zakup koncesji na sieć UMTS obie firmy w żaden sposób nie odzyskają, co może stać się w przyszłości źródłem ich kłopotów finansowych.