poranek

Artykuły - Poranek (39)

 • ​Mniej kawy, więcej porannego seksu!

  ​Mniej kawy, więcej porannego seksu!

  Nie mamy nic przeciwko uprawianiu seksu wieczorem (wręcz przeciwnie!), ale seks o poranku to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, warte zachodu i reklamy. Szczególnie, jeśli nie przepadasz za wczesnym wstawaniem. Poranna porcja czułości zadziała na ciebie lepiej niż trzy kawy i sprawi, że twoje życie tego dnia będzie po prostu wspaniałe.
 • Poranny detoks w trzech krokach

  Poranny detoks w trzech krokach

  Woda z cytryną, poranna joga i szczotkowanie ciała - to doskonały sposób na dobry i zdrowy początek dnia. Jak zapewnia dr Frank Lipman, te proste poranne triki, to również sposób na poranny detoks.
 • Prognozy: Front przyniesie ocieplenie. Synoptycy ostrzegają przed gołoledzią

  Prognozy: Front przyniesie ocieplenie. Synoptycy ostrzegają przed gołoledzią

  Zachmurzenie na ogół duże, sporadyczne przejaśnienia i duże różnice w temperaturach - takie są prognozy na środę. Napływający front przyniesie cieplejsze powietrze. W czwartek wartości na termometrach mają jeszcze wzrosnąć, ale na niebie nadal będą dominować chmury. Synoptycy ostrzegają zwłaszcza przed gołoledzią i mgłami.
 • Kofeinowy zawrót głowy

  Kofeinowy zawrót głowy

  Kawa o poranku - większość z nas tak właśnie rozpoczyna każdy dzień. Ma niepowtarzalny smak, wyjątkowy aromat, a co szczególnie ważne, pobudza i dodaje energii. Ten stymulujący efekt jest zasługą kofeiny. Zastanówmy się, czym jest i jak działa kofeina? Czy pobudzenie to jedyny efekt, jakiego możemy się spodziewać po jej spożyciu?
 • Pomimo apeli pijanych kierowców wciąż przybywa

  Pomimo apeli pijanych kierowców wciąż przybywa

  Mimo policyjnych apeli, ostrzeżeń i tłumaczeń o niebezpieczeństwach, jakie powodują nietrzeźwi kierowcy - podczas ostatnich czterech dni - wschowscy policjanci zatrzymali kolejne 3 osoby, które nie powinny kierować.
 • Olejnik kontra Piasecki. Stacje powalczą o polityczny poranek

  Olejnik kontra Piasecki. Stacje powalczą o polityczny poranek

  Po zmianach w nowej ramówce Radia ZET, godzina nadawania rozmów Moniki Olejnik pokrywa się z prowadzonym w stacji RMF FM przez Konrada Piaseckiego "Kontrwywiadem". - To ciekawe przedsięwzięcie - komentuje Piasecki.
 • Dynamiczny przebieg wtorkowej sesji

  Poranek nie był udany dla głównej pary walutowej. Na EUR/USD pojawiła się korekta wspierana publikacją The Wall Street Journal na temat możliwej akcji przeprowadzania skupu papierów skarbowych w USA przez FED.
 • Spokojny poranek złotego

  Dzisiejszy poranek przynosi niewielkie zmiany notowań złotego. O godzinie 9:15 kurs USD/PLN testował poziom 2,8878 zł, rosnąc o 0,2 gr w stosunku do poniedziałkowego zamknięcia. Kurs EUR/PLN, po spadku o 0,2 gr, testował poziom 3,8893 zł.

Filmy - Poranek (4)