Poraj

Artykuły - Poraj (45)

 • Tina Turner o ślubie: Nadeszła odpowiednia pora

  Tina Turner o ślubie: Nadeszła odpowiednia pora

  Legenda estrady Tina Turner wypowiedziała się na łamach prasy na temat swej ponownej zmiany statusu cywilnego. Artystka wyznała, że zdecydowała się poślubić swego partnera Erwina Bacha po 27 latach wspólnego życia, ponieważ "nadeszła odpowiednia pora".
 • Pora na relaks!

  Pora na relaks!

  Wolimy występować w programach na żywo, bo tutaj zarówno wykonawcy, jak i realizatorzy mają "jedno życie". Dołożymy wszelkich starań, żeby było tak, jak zaplanowaliśmy - zapewniają muzycy z Grupy MoCarta, których będzie można zobaczyć w show "Dzięki Bogu już weekend".
 • "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego to historia romansu dwójki dojrzałych kochanków: owdowiałej kobiety (Ewa Wiśniewska) i byłego górnika (Marian Dziędziel), którzy wspólnie wybierają się w samochodową podróż przez Polskę.
 • Najwyższa pora - Mercedes Citan kombi 109 CDI

  Najwyższa pora - Mercedes Citan kombi 109 CDI

  Mercedes dołączył do grona firm oferujących swoim klientom niewielkie, uniwersalne samochody osobowo-dostawcze. Najwyższa pora.
 • Telewizja w krzywym zwierciadle

  Telewizja w krzywym zwierciadle

  W nowym komediowym show "Łubu Dubu" Agata Passent, Piotr Poraj-Poleski oraz Paweł Loroch parodiować będą formaty telewizyjne i postaci znane z małego ekranu. Premiera show już 1 kwietnia na antenie Comedy Central.
 • Westerwelle: Pora, by powstały europejskie agencje ratingowe

  Westerwelle: Pora, by powstały europejskie agencje ratingowe

  - Pora, by powstały niezależne europejskie agencje ratingowe i uspokoiły rynki podenerwowane ciągłymi spekulacjami - uważa szef niemieckiej dyplomacji Guido Westerwelle, który w niedzielę rozpoczął wizytę w Grecji. Wielka trójka światowych agencji ratingowych (S&P, Moody's i Fitch) to firmy z USA. Polska ma następujący rating: A- stablina (Fitch Ratings), A2 stablina (Moody's), A- stabilna (Standard&Poor's). W każdym przypadku perspektywa stabilna.
 • Pora kończyć?

  Pora kończyć?

  Są seriale, w których zakochujemy się od pierwszego odcinka. Ale są i takie - jak "Rezydencja" czy "Wiadomości z drugiej ręki" - których nie chcemy oglądać.
 • Pora żegnać trend wzrostowy?

  Inwestorzy z polskiego parkietu jednym okiem będą w piątek monitorować odczyt inflacji bazowej, ale z pewnością to nie te dane, ani żadne inne dane, ale emocje i psychologia tłumu decydują, w którą stronę podążą indeksy.
 • Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Jerzego Domaradzkiego "Piąta pora roku". Obraz opowiada o niespodziewanej miłości dojrzałych kochanków. W głównych rolach Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska.
 • Dobra pora na kupno polskich akcji

  Dobra pora na kupno polskich akcji

  "Dobra pora na zakupy polskich akcji" - przekonuje w rozmowie z "Parkietem" Alexander Elder, inwestor, znawca psychologii rynków i autor kultowej dziś książki "Zawód inwestor giełdowy".