Nowe Technologie - porady

Artykuły - Porady (7)

 • Siedem trików dla użytkowników Androida, które warto znać

  Siedem trików dla użytkowników Androida, które warto znać

  Podpowiadamy, które ukryte triki warto wykorzystać, aby poprawić komfort korzystania ze smartfona z Androidem.
 • System Android - garść istotnych porad i wskazówek

  System Android - garść istotnych porad i wskazówek

  System operacyjny Google Android choć na pozór wydaje się prosty i oczywisty, skrywa kilka ciekawostek. Oto garść porad i wskazówek wpływających na jeszcze szybszą i beztroską pracę.
 • Komputer odmówił posłuszeństwa? Co może być przyczyną?

  Komputer odmówił posłuszeństwa? Co może być przyczyną?

  Zapewne każdy z nas zna sytuację, gdy komputer pomimo wszelkich starań nie chce się uruchomić. Często zjawisku temu towarzyszą dziwne piknięcia oraz odgłosy. Jakie mogą być najczęstsze przyczyny takiego stanu rzeczy i jak temu zaradzić?
 • Windows 10 – przydatne triki, porady i sztuczki

  Windows 10 – przydatne triki, porady i sztuczki

  Wciąż uważasz, że Windows 10 jest mało intuicyjny i chaotyczny w obsłudze? Dzięki tym poradom, możesz zmienić zdanie.
 • Imperium kontratakuje

  Imperium kontratakuje

  Serwis Slashdot poinformował o "ciekawej" inicjatywie nie ujawnionych dotąd przeciwników Linuksa. W internecie bowiem pojawiła się szeroko reklamowana na różnych listach dyskusyjnych strona WWW, na której można było znaleźć porady dotyczące usprawnienia bezpieczeństwa popularnej dystrybucji Linuksa Red Hat/Fedora. Uruchomienie strony poprzedziła akcja e-mailowa (list miał być wysłany przez "Red Hat Security Team) z odpowiednią reklamą.Wszystkie porady sprowadzały się do jednego.
 • Niebezpieczne porady

  Naukowcy z wydziału medycyny angielskiego uniwersytetu Exeter przyjrzeli się stronom WWW oferującym "niekonwencjonalne" metody leczenia raka. Wyniki tego przeglądu są zdaniem lekarzy zatrważające. Leczenie się według podanych na nich "porad" może doprowadzić do bardzo ciężkich komplikacji zdrowotnych i przekreślić szanse pacjenta na odzyskanie zdrowia i życia - czytamy w opracowanym przez nich raporcie
 • Wszystko o windykacji

  5 lipca 2001 został uruchomiony pierwszy polski serwis internetowy poświęcony całkowicie tematowi windykacji i obrotowi należnościami - www.windykacja.pl.